Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz MADcat #29713 üzenetére

    sajnos fogalmam sincs, hogyan lehetne jól kijönni ebből :) jelenleg két adatkártyámból egyiket sem tudom használni, ráadásul kb egy ultimátumot kaptam a flottától: nem fogják elengedni a költségeket. illetve ők kifizetik a telenor felé, de akkor felbontják velem a szerződést.
    jelen pillanatban 2 db Unlimited XS, 1 db korlátlan net + adatmegosztó van náluk...tervezném még idén 3 előfizetés áthozását, de így most eléggé elbizonytalanodtam. nem gondoltam, hogy ilyen szinten elzárkóznak majd az első adandó alkalommal, ha problémát kell megoldani. kicsit úgy érzem, visszaélnek azzal, hogy többtízezer forint belépési díjat már kicsengettem nekik....gondolván úgyse hagyom azt a pénzt veszni, lenyelem a békát. illetve igazából panaszt se tudom, hol tudnék tenni ezzel kapcsolatban, mert ugye telenor is maximálisan megtagadta az együttműködést

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák