Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz tknof1871 #6704 üzenetére

    Az idővonal nekem sem pontos, de ez szerintem nem a telefon hibája, hanem maga a Google ezen szolgáltatásáé. Olyan is van, hogy az idővonalon beállítom az adott napi eseményt, aztán látom, jó pár nappal korábbi mozgásnál írja, hogy 1 vagy több helyet ki kell javítani. Ilyenkor odalépek és pontosítom, noha már rendesen be volt állítva. Gondolom ez azért van, mert mikor az adatot felvittem, akkor sem volt pontos a GPS helyzet, de mivel tudtam hol vagyok, beállítottam kézzel. Aztán napok múlva vergődik, hogy nem jó. Jellemzően akkor szokott kihagyni helyeket, vagy nem pontosan meghatározni, ha az adott helyen rövid ideig, pár percig tartózkodik. A térképes nézetnél alul a fogaskerék ilkonra kattintva a Nyers adatok megtekintése menűben megmutatja, hogy szerinte mikor hol voltunk, egy kis piros pontot tesz a térképre. Alapból ez sem pontos, munkába menet egy bizonyos pontra mindig oda teszi a kis pöttyöt, pedig az a pont kb 150-200 méterre van onnan, ahol elhaladok. De szinte minden nap megjeleníti azt a poziciót.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák