Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vepe

    senior tag

    válasz caprine #1856 üzenetére

    Figyelj csak ide...

    Pont azért,mert nem tudtad ki a vepe, azért mertél olyan számomra sértőket írni, amiket lentebb megengedtél magadnak..
    Apámnak nem engedtem meg,hogy fölényeskedjen velem, gondolod neked megengedem??
    Lehet haverjaiddal felvehetsz ilyen stílust, de nálam ez nem jön be...
    Én kutya türelmes,meg fasza gyerek vagyok,addig,amig velem szemben is az a másik, ha ez nem így van,akkor kurvára betudok rágnia...úgy,hogy máskor válogasd meg a szavad, főleg,akkor ha rólam beszélsz..Másról úgy beszélsz,ahogy akarsz, ha megengedi...
    Egyébként meg a kutyát nem érdekli a véleményed meg a kioktató szöveged...itt is meg a vaterán is mindenki a haszonért ad-vesz...nem hinném, hogy unalomból meg jótékonyságból adnak el dolgokat emberek...
    Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogyha valaki megvesz valamit x forintért, azt utána eladja-e és ha igen mennyiért...ha én 10x-es áron adom el és van is rá vevőm az már az én dolgom.

    Vagy kinek érzed magad, hogy te megszabd embereknek,hogy mit mennyiért adjanak el??
    Beleszól neked valaki a dolgodba??

    Az meg,hogy ki-kitől vesz meg valamit, szerintem mindenkinek magánügye..én például úgy vagyok vele, inkább veszek valamit picivel drágábban egy megbízhatótól, mint olcsóbban egy szélhámos lehúzótól...Itt ph-n meg vaterán havert ugyan az a majom kölyök kurta át kétszer...
    Első eset-elküldött jóként utánvéttel egy sz@r vga-t, majd itt a ph-n 2x128mb rambusz helyett egy slot1 átalakítót..mint utólag kiderült ugyan az a kis mócsing két különböző néven.
    Ez lett az olcsó árú ára.

    Egyébként pontosan jól emlékszem rád...kérted a lapot sokkal olcsóbban mint,ahogy megvolt hirdetve, aztán elkezdted leértékelni, hogy ilyen sz@r meg olyan sz@r már ezeken a venti és,hogy ezen is biztos az lehet-holott sosem láttad a lapot,azt sosem próbáltad vagy láttad üzem közben-na ezért kaptad szóban,akkor tőlem,amit kaptál-...aztán jött a szokásos szöveg, hogy ez már nem ér ennyit, csak ennyit...na én erre meg beszoktam rágni, amikor kiakar valaki oktatni, meg elkezdik leértékelni a cuccom..ha van egy cucc ami x forint...nem leértékelni kell, hanem azt mondani adod annyiért?-ha nincs annyi pénzed vagy neked nem ér annyit-...erre a vevő ad neked egy választ, hogy igen adom, vagy nem...ha nem adja nem az a módja, hogy neten elkezdek okoskodni, meg leértékelni,leócsárolni a másik cuccát...hanem szépen tovább állok...


    Úgy,hogy innentől kezdve,nincs miről beszélgetnünk.....




Új hozzászólás Aktív témák