Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz club1 #1933 üzenetére

    Értem.
    Nálam nincs ingadozás, csak a HD csatornákon mozog egy picit 87-ig lefele, de annál lejjebb még nem ment, igaz 90%-nál sem megy följebb. Több antenna értékesítőt is megkérdeztem és ők ennél még brutálisabb antennákat is ajánlgattak (17-20 k árban), így gondoltam megpróbálom ezzel, ha túl erős lesz akkor maximum eladom, és veszek egy 1911-es Alcort. Maglód környékén már elég dimbes-dombos a terület, sok az árnyékolt terület, azaz nincs szabad rálátás, nálam sincs így a felső terasz falán, mert a szomszédos házak belelógnak a képbe, persze már írtam a földhivatalba, hogy kezdjék meg a bontást :DDD.
    Viccet félretéve, gyanítom, hogy ha árbocon kikerülne a tetőre, akkor radikálisan javulna a vétel, ugyanis a földszinten 0 jelszint van, míg kb. 5-6 m magasan már nézhető az adás.
    Nem tudjátok, hogy ha nem adnék tápfeszültséget az erősítőnek, akkor is kellene működnie az antennának, vagy ez esetben jó vétel esetében sem működik az antenna? Hátha így meg tudnám találni a pontos beállítást az adó felé.

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák