Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz sityupityu #70602 üzenetére

    Lehet azt honolni. Még a pirosnál a gyári 50-es hengert is honolta a Tábori, mert nem indult be. Utána ment rendesen, míg hetvenesre nem cseréltem. Az a hengerszett azóta is meg van.

    Egyébként tényleg nincs rossz hangja, csak ez a darálás, meg a többi. Lassan állt be egyébként, mert Tegnap, mikor beindítottam, akkor ugye csak wd-vel indult és többször leállt. Aztán szépen beállt. Ugyanez a játék volt a vashengerekkel is, de azoknál ez a fázis rövidebb ideig tartott. Gondolom annál gyorsabb ez az alap bekopás, mint az alunál. A vasaknál elég volt max fél óra, ennél az alunál ez több, mint két óra volt, mire úgy ahogy beállt. Ennél a motornál én azt tapasztaltam, hogy számít az alap kompresszió. Mármint többet, mint egy karbisnál, mert ugye ott a levegőkompresszor is, ami a picit túlnyomásos forgattyúsházból veszi a levegőt.

    Na mindegy. Tegnap egyébként próba gyanánt elmentem vele Anutámhoz ("Anutám a mindenem" :) ). Viszont onnan már nem hozott haza. Ott voltam 2 órát és nem indult be. De még csak nm is pöffent. Kivettem a gyertyát, néztem szikrát, de csak annyi szikra volt, hogy szinte semmi. Be volt hajítva egy régi gyertya az ülés alá. (Ezt igazság szerint ki akartam dobni, mert azzal már alig indult be és alig akart menni. Kihagyogatott, meg alig indult el.). Na ezt a gyertyát bele raktam és majdnem beindult, de sajnos előzőleg már annyit indítóztam, hogy lemerült az akksim. Így most a gép ott maradt az utcán (remélem nem lopták el), az akksit meg hazahoztam feltölteni. Meg persze volt itthon vadiúj gyertyám még valahol, amit persze most nem találok.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák