Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz mumtaz #68844 üzenetére

    Nem töltök fel, mert nem tudom úgy lefotózni, hogy látszódjon.
    Közben egy-két hülyeségemre rájöttem.
    Az egyik, hogy az alap 50-es hengerfejemet alakítottam át síkra és nem azt, aminek az égésterét 70-eshez átakaítottam anno. A másik, hogy előkapartam a 70-est és elejtettem. A hűtővíz csőcsonja eltört. :(

    Ugyanakkor nem vettem számításba, hogy a kínai hengereknél úgy lőttem be a préstávot, hogy a legalsó szívócsatorna aljánál legyen a dugó teteje az alsó holtpontban. Ok, ezt az Airsalnál is megtettem, csak nem számoltam azzal, hogy a kínainál a henger és a hengerfej közé még jött egy fém hengerfej tömítés is, ami picit megemelte a hengerfejet. Na az itt nincs és a dugó ugyan nem ért bele a hengerfejbe, de a dugón és a hengerfejen is van körben egy sáv, ahol nincs korom. Tehát a dugó baromi közel volt.

    Na mindegy, már tudom, hol hibáztam. Ezt rendbe kell raknom, meg át kell alakítanom az égésteret is.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák