Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jóbarát

    csendes tag

    Az a helyzet, hogy mint újonc csak kapkodom a fejem ide-oda. Egy igazi ajánlat számomra így festene, ha mondjuk egy 80 GB-os merevlemezt keresnék:
    "Hali barátom, én egy "Samsung XYZ123"-at használok 5 éve, eddig adatvesztésem nem volt, bírja a nyári kánikulát hűtés nélkül és a gyakori ki-be szerelést (cserélhető fiókban csücsül), nem egy villám, de a gépemhez elég gyors. Szerintem megbízható, elégedett vagyok vele." (Én legalábbis 5 éve nyűzök egyet, a betű/szám kombináció csak a fantáziám szüleménye, senki ne keresse az üzletekben. :D )
    Ez adott esetben többet ér egy laikusnak, mint egy bemásolt tesz link nulla személyes tapasztalattal. A profik úgyis hasogatni fogják a szőrszálat egy újabb modell esetén, ha az 0,001 ms-al gyorsabb valamilyen mutatójában, mint az elődje, vagy a konkurencia terméke.
    Más.
    Az öt lemezes merevlemez működése azon egyszerű oknál fogva gyorsabb, hogy egy nagy méretű file felírását/olvasását az öt fej egyszerre végzi az öt lemezen, ez csak gyorsabb lehet az egylemezes, egy fejeshez képest. Ha kis méretű adatról van szó, akkor értelemszerűen az öt fej ugyanúgy együtt mozog, de csak egy dolgozik belőle valamelyik lemezen. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ne haladj előttem, mert nem tudlak követni! Ne gyere utánam, mert nem tudlak vezetni! Jöjj ide mellém, és legyünk csak barátok! (Albert Camus)

Új hozzászólás Aktív témák