Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Wikoo #26973 üzenetére

    Nekem eddig csak és kizárólag Hitachi hdd-im voltak, de most úgy éreztem itt az ideje kipróbálni más terméket is, ezért vettem egy ilyet: [link]
    Én is érdeklődtem itt a topikban felőle, de úgy látszik senkinek sincs a topiklakók közül. :DDD
    Sajnos pár nap az nyilván semmi, hogy adatbiztosságról/strapabírosságról legyen tapasztalat vele. Ami szokatlan volt számomra, az az induláskor halható csattanás, ami még a hangos hűtésemen is áthallatszik, de ez a seagate-nél megszokott.
    Gyárilag, ilyen akusztikai beállítások mellett, ilyen sebességre képes. (természetesen SATA3-as porton van)

    Más infóval jelenleg nem szolgálhatok, remélem nem lesz vele semmi gond...
    (Az egyik 320-as Hitachi-m, a SMART info szerint 589 napot ment, kifogástalan kondíciónak örvend, amíg nem vettem SSD-t, rendszervinyó volt) :DDD A Seagate nem lesz rendszervinyó, adattároláshoz vettem, szóval nem lesz annyit dogoztatva, mint a Hitachi, bízom benne, hogy nem fog cserben hagyni)

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák