Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsekó

    addikt

    válasz stvnppp #16162 üzenetére

    Nem csapja le a rendszert, csak tápellátás hiányában néha fel-le pörög majd, amitől bad sectorosodhat a vinyó.

    Melorin: a spin retry count értéked teljesen rendben van, ez egy lefelé számláló érték, most 100 (max) az érték és a legrosszabb 100 volt, ha átlépi az 49-et pl. 48-ra, akkor már kuka a vinyó. Linkelj SMART képet a vinyóról.

    [ Szerkesztve ]

  • atesss

    addikt

    válasz stvnppp #16162 üzenetére

    a régi seagate kerül át a a rackbe, az 2 W is beéri
    Ezt honnan nézted, gyári adat ?
    Mondjuk nekem a 80GB-os Hitachi gyári adat szerint sem menne el egy USB-ről.
    Mondjuk ez már nem egy mai darab.

    Szerintem mindenképp jobb az újat berakni a gépbe.
    De azért Ghost vagy hasonló topicban kérdezz rá, hogy tényleg megy-e ez az recovery partició átmentés.
    Mert az nem tudtam, hogy ez drivereket is felrak, úgy már nem is olyan rossz !
    Lehethogy akkor azon a laptopon, amit én javítottam, azon is meg kéne hagyni ezt a Vistás recovery-t, hiába lesz fent akár Win7.

    MSI StarBox Sata:
    Alapból csak Y kábel jár hozzá.
    Meg egy bőrtok.
    Legalábbis akitől én vettem itt az apróról, de elég valószinű hogy máshol is ugyanezek a tartozékok (bontatlan, gyári kartondobozban volt).
    De miniUSB csatlakozós, úgyhogy elég könnyű hozzá sima kábelt is szedni (telefon, mp3 lejátszó, fényképező, stb.), ha az kéne.
    De igazából csak annyi az előnye a simának, hogy kissebb.
    Mivel az Y-t is használhatod csak az egyik (amelyiken az adat is megy) kábelt bedugva.
    De ha úgyis van két szabad USB-d mindig a notin, akkor max. berakod mindkettőt.
    De ahogy írtam laptopfüggő is, hogy elmenne-e egyről.
    Nekem egy ~ egy éves intel ICH8-as Asus notival ment egyről asszem, meg ahogy írtam az egyik csatlakozóval nővéremével is.
    De kinézet alapján is dönthetsz külső házról, pl. nézd meg neked tetszik-e ez az MSI (feketében, mert volt fehér is de azt asszem már nem nagyon kapni).

Új hozzászólás Aktív témák