Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Járókeret

    senior tag

    Sziasztok!
    Nemsokára tervben van egy új videókártya vétele, monitor csere miatt. A konkrét monitor még nincs meg, de min 27" qhd, 144 Hz lesz. Első körben két kérdésem lenne:
    1: Melyik kártya az ami kihatja a mostani AAA címek közül ebben a felbontásban a kb. 100 < FPS-t?
    2: Jelenlegi procim: Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz. Az első kérdésben ajánlott kártyához elég e ? Ha nem, akkor mi az a minimum proci ami elég lehet?

    Jelenlegi kártyám egy gtx 1060 6gb. Valszeg lassan minden alkatrész cserés lesz, ezt szeretném felmérni, de mindent az ú videókártya fog meghatározni.

    Remélem érthető, hogy mit szeretnék kihozni a kérdésekből :) Kártyák terén jó a használt is, csak legyen még rajta gari (aprón láttam ilyeneket). Max 200K-ig mennék, de az már a nagyon max.

    Ui.: A jelenlegi setup nVidia alapú. Láttam cikkeket az új AMD-ről. Nyitott vagyok a váltásra, amennyiben érdemes. Nyílván ehhez kellenének a független tesztek, szóval dec közepéig vakvágány a dolog gondolom... Lehet várjak az egésszel egy fél évet? Amúgy sem égető a dolog.

    Köszönöm
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák