Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Den Hadnagy

    senior tag

    Sziasztok!

    Jelenleg a középkategóriában (30.000 max) mi a bestbuy kártya?

    Legutóbb HD 4770-est vettem, néha azonban már kevés full HD-ben. Ati párti vagyok, fogyasztási okokból, meg a nVidiát annyira már nem ismerem.
    Elsősorban valami négyes sorozatú atiban gondolkodom, ami jóval meghaladja a jelenlegi kártyám teljesítményét, de nem legújabb gyártmány (4890 vagy hasonló), és éppen ezért nincs elszállva az ára. Ti hogyan indulnátok el, ha szempont lenne, hogy a jelenlegi kártyámat mennyiért tudom eladni, meg a procim (meg az egész konfigom) mit tud kihajtani? (játék alatt 3,5 ghz-en használom)

    Ja igen, használt kártya is játszik természetesen, nézegetem itt az aprót, onnan is ajánlhattok.

    Köszi előre is:

    DH

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    Nagyon köszönöm mindenkinek!

    Most már azt kell csak eldöntenem, hogy nvidia vagy amd :)
    Milyen érvek állnak a gtx460-as, és milyenek a 6850-es ellen/mellett?
    Ha feltételezzük, hogy ugyanannyiért tudnám megvenni őket?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    Kicsit OFF, de azért mondom: mindig meghat az itt jelenlévő emberek önzetlen segíteni akarása.

    Köszönöm nektek.

    DH

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Aktív témák