Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz zsole84 #25008 üzenetére

    Üdv!

    Lsc-nek is írom most: én nem csak a hivatalos teszteket nézem, meg bogarászok a különböző magazinok által elvégzett aktuális tesztek között, melyeket -közismert -általában brutális konfigurációban tesztelnek.
    Mire alapozom, kérditek?
    Az ismeretségi körömre, barátaimra, a rokonaim tapasztalataira. Mert lehetnek tök jó tesztek meg értékelések, a való világban más a helyzet. És ez alapján, a fentiekkel összhangba mondtam, amit. Sajnálom, lehet, hogy az én és az általam személyesen ismert emberek pont egy ilyen csoportba esünk, ez lehet, hogy véletlen, de az jön ki, hogy az NV, bár drágább egyes esetekben az azonos tudású terméke, szebben, jobban viszi a játékokat. És most csak játékokról beszélek, nem spéci programokról!

    Mint láthatjátok, akár korábbról is, egy AMD elemzésébe nem bocsátkozok nagyon részletekbe, mert NV pároló vagyok, de ettől még lehet véleményem. Nem tudom, mi a baj azzal, hogy ráadásul elismertem, a srác által említett esetben pont az AMD az ár/teljesítmény győztes. Az hogy meg van magánvéleményem, amit külön ki is emelek mindig, az az én szuverén jogom. Mint a tietek is. DE ettől nem esek soha a másik torkának, mert mást gondol, ezt meghagyom a parlamenti pártok ifjonc-neoliberális-álmagyar szekcióinak...
    És hidd el, a saját VGA -mon és a Rage-en kívűl is tudok mást mondani, mint ahogy a korábbi hsz-eknek sem ez volta központi témája. (ha jól emlékszem, meg sem említettem az 550-et...bár lehet, hogy amnéziás is vagyok...):D

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Aktív témák