Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ballersa

    csendes tag

    válasz PociAti #589 üzenetére

    Kedves PociAti!
    Az első kérdésedre azt gondolom nem csak ez a két válasz lehetséges,ez gondolom a fórumot követők számára is teljesen nyilvánvaló! Egy elégedett felhasználót el sem tudsz képzelni,aki a jelzett helyett helyen vásárolt és akinek más a véleménye mint a tiedé? Csak kérdezem?Nézd meg a facebookon a jelzett helyet,és ott valós emberek mondanak valós véleményeket. Ezt ennyire nehéz elfogadni,hogy létezik ilyen is?
    Minőség…..ez megfelel? És ezek másik márkanév alatt futó termékek. Gondolod talán itt is tulajdonos vagyok,esetleg minden nem eredeti terméket én akarok reklámozni?Egy fenét!Fogadd el,hogy a gyári kellékeken túl is van élet! Ha visszaolvasol a topikban sok nem eredeti kellék használó nyilatkozik elégedetten,miért fáj ez neked?
    Amúgy a hamisítvány az az ha egy eredeti terméket ugyancsak az eredeti terméknév alatt,de nem azonos minőségben ad el valaki.De itt nem erről van szó! Ezek nem az eredeti hamisítványai,ezek másik márkanév alatt futó termékek,közel azonos paraméterekkel,de sokkal olcsóbban! Ezt azért illene nem összekeverni!

    De akkor hadd kérdezzem meg én is,hogy a gyári termék nem ugyanilyen minősítésnek kell megfeleljenek? Illetve ha ezt nem gondolod valósnak akkor lehetőséged van ezt szóvá tenni mint félrevezetés,pedig nem az! Nyilván sért bizonyos érdekeket,mert a kellék gyártás nagy üzlet.
    Azt jó néven vesszük,én is,ha konstrúktívan hozzászólsz,de ne minősítgess feltételezések alapján!Én megosztottam egy tapasztalatomat,ennyi,nem több,nem kevesebb!
    Senki nem mondta,hogy garanciaidőn belül kell kisérletezni költség optimalizálással,hisz akkor ugrik a garancia,ez nyilvánvaló!

    Fogadj el egy példát tőlem: Lejár a 3 év garancia új autóra,szerinted hány ember fogja méregdrága szakszervízbe vinni karbantartásra? Van elég szakképzett szervíz amelyik megoldja ugyanazt sokkal olcsóbban!
    De nyilván neked ezt is nehéz elfogadni.De én ellentétben veled ezt megértem!
    Tartsuk már tiszteletben egymás véleményét,majd eldöntik mások,hogy mit kezdenek azzal az infóval amihez itt hozzájutnak.Köszönöm.

    Sztem te valamelyik nyomtató szakszervíz alkalmazottja vagy tulajdonosa vagy,mert nagyon átlátszó az érvelésed! Ez akár vicces is és stílszerű is lehetne a te első mondatod és feltételezésed apropójaként,de sztem ez sokkal közelebb állhat az igazsághoz mint a te első bekezdésed! :)

    [ Szerkesztve ]

  • pici79

    csendes tag

    válasz PociAti #608 üzenetére

    Eco kazetta dedikált gyárban készül, és több száz eladott példány után állítom most, amit állítok. ;)

Új hozzászólás Aktív témák