Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalcichris

    újonc

    Üdv, Mindenkinek!

    Olvasgattam végig a hozzászólásokat, de egyre csak bizonytalanabb lettem. TV-t szeretnék vásárolni és elég nehézkesen megy a választás. Nem értem miért van minden gyártónak kismillió típusú készüléke, aminek látszólag ugyanazok a specifikációi. Biztos kell a 30. széria is 4K-ból.
    Amit szeretnék egy TV az ágy végébe amin filmezni tudunk, mert a laptopos film és sorozatnézést meguntuk már. Nincsen szükségem sem okos funkcióra sem 3D-re csak egy szép képminőségre. 4K és FULL HD között nem tudom mekkora a különbség, lehet elég a FULL HD is. Lassan 10 éve IPS monitorokat használok munka miatt, így gondoltam TV-nél is az a jó, de olvastam negatív tapasztalatokat is TV-k esetében.
    Lehet utópia azt gondolni van olyan TV gyártó, aki kihagyta ezeket a számomra felesleges funkciókat a TV-ből és elköltötte a panel minőségére, de hátha tapasztaltabbak vagytok és tudtok ilyet mondani. Képméretben pedig 100-110 centiméter között gondolkodtam. Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni érdemlegesen. :)

Új hozzászólás Aktív témák