Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sevaszabi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Panasonic FHD TX-47AS800E -ről van valakinek információja? Pro és kontra.
    Elsősorban sportot (foci, F1) néznék rajta, de azért filmek is mennének és minden más ilyen-olyan adó.
    A jelenlegi egy Pana crt 72 cm-s. Mivel elégedett vagyok a márkával ezért nem nagyon váltanék. Olvasva a fórumokat ki erre ki arra a márkára esküszik.... :)) Az igazság meg talán odaát van.... :)
    Többen írták, hogy az ember a saját szemének higgyen. De ahogy olvastam hogy a beállításokon nagyon sok múlhat, ezért a pl. a MM -ben 2 egymás mellet lévő tv képe különbözhet a beállításoktól is és nem is olyan biztos, hogy a rosszabb képű a rosszabb csak éppen állítani kellene rajta..... Vagy ez nem ilyen bonyolult????
    Szóval, a képminőség lenne a legfontosabb számomra, a szolgáltatások másodlagosak.
    Esetleg van vkinek más ajánlása?

    A válaszokat köszönöm!

  • Sevaszabi

    csendes tag

    Kedves Mindenki!

    Szükségem lenne egy információra, amit még a Philips magyarországi képviselete se tud, ill. jelenleg folyamatban van a kiderítése, de ennek már több órája....

    48"PUS7600 modellt szeretném megvenni! A remek képen felül nekem fontos a beépített dupla műholdvevő, amibe a Digitől kérnék 2 db CI kártyát és így a Multiview funkcióval kihasználni a kép a képben lehetőséget és így egyszerre 2 csatornát nézni.

    Ha kábel tv-re lenne lehetőségem (sajnos nálunk nincs), akkor azt tudom, hogy a dolog működne.
    Persze úgy működne a "tányéros vétel", hogy ha HDMI -n jönne a beltériből az adás (forrás1) a másik pedig az egyik tunerből (forrás2), de ebben az esetben 2 távirányító kellene. Ezt nem szeretném. Elég fapados megoldás lenne :)

    Sajnos se a MM -ban se a Philips nem tudott válasz adni, hogy a készülék tudja e a fent írtakat.

    Az Edigitálnál 05.25 -ig van akció így elég kevés a hátralévő idő, addigra kellene az infó!

    A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák