Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94529552

    törölt tag

    válasz tim3xo #13116 üzenetére

    Nem éri meg, mert csak egy MR-el ad többet annál a kettőnél, és a kinézete az elsőtől a talpban más, és a 661V-től csak a külső szín árnyalatban különbözik.
    vzsryl Melyiket? Ha az UHD tévét, azok 4 magosak, elég gyors a rendszerük. Ha sok SD adást néznek, akkor nem árt kipróbálni, mert megoszlanak a vélemények, hogy abban hogy teljesítenek, persze ez függ a szolgáltatótól is, meg egy valamilyen szinten a tévétől, és a beállításoktól is. Vagy a nagyobb üzleteknél elég jól működik az online rendelés esetén, hogy 14 napig(Az MM esetenként 60 napot is ad rá) kötetlenül tesztelhetünk, és esetleg visszavihetjük. A kis boltok már nyűgösebbek, bár a törvény vagy rendelet őket is kötelezi.

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz tim3xo #13308 üzenetére

    Szia!

    Sportot nem nézek. :N
    Biztos az is gond nélkül viszi. :D

    MD
    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • #94529552

    törölt tag

    válasz tim3xo #13515 üzenetére

    Szerintem is megéri inkább ezt választani, bár azt hiszem, nincs raktáron az se, de majd lesz.

    ImI87 Itt írtam a Samsung jótállásról. A linket olvasd el. Ha azokban nem kapható online, akkor a közelben lévő üzleteikben is érdemes megnézni, mert az offline rendszerben még akkor is előferdülhet 1-2 készülék. Kis utánjárással talán lesz náluk.

    Azon felül még más üzletnél is lehet gyári, ami alapból 1 év+ 1év, ami csak regisztrálással érvényes. Azt ők feltüntetik, pl. PC-Land, Best-Byte, Ipon, Metro, stb. Ha egyikben sincs, akkor eldöntöd, hogy melyikben bízol meg jobban. Többen is vásároltak a 220 Volt-nál is, és még nem nagyon láttam rá panaszt. Más meg az Aqua-ban bízik meg, mert ismeri a PC-s vonalról, de ezek egyéni döntések, és bármikor bármi előfordulhat. Vannak jogok és kötelességek is. Itt a 43-as is.

  • kisÁdi

    aktív tag

    válasz tim3xo #14070 üzenetére

    Én most a 49UJ635V, 49UH6207 és 55UJ6307 készülékeket nézem. De sajnos nem tudom melyik érné meg jobban. Nyílván a 6307 a legdrágább meg a legnagyobb a 3 közül. Nekem valószínűleg nincs ekkora kedvezményem, lehet hogy 150 helyett 180-ért tudom elvinni a 6307-t. De egetrengető különbség nincs köztük árban.

  • tim3xo

    csendes tag

    válasz tim3xo #14002 üzenetére

    Pár nap nyomkodás után szakítok egy kis időt, hogy pár sort írjak az új 55UJ670v-mről.

    Eredetileg a belépő modell 55UJ6307 volt tervbe a telekomtól az itt elhangzott sok jó tapasztalat miatt, de nem küldtek le kettőt egyszerre, így csak az anyóséknak lett. Még vártuk az övékét, engem elcsábított a MediaMarkt akciója, amivel 229.500-ért hozzájutottam az 55UJ670v-hez 3 hónap gamefly előfizuval, plusz egy karral. Igaz 3 hetet vártam rá, de azt gondolom megérte.
    Mivel van összehasonlítási alapom, így azt mondom a 30ezer felárat megérte. Szerintem szebb a keret szine, a középső talp is felhasználóbarátabb, de a leglényegesebb különbség a panel. Míg a 6307 direkt ledes, az enyém edge ledes, nem tudom ennek köszönhető e, de az SD adások szebbek a 670-nél kb azonos távolságról nézve. A hd adások a másikon is gyönyörűek. A menü nem rossz, de néha beakad azért. 1 terrás winyot gond nelkul felismerte, a hd filmeket is szépen viszi.

    Nem tudom mennyire normális, de a keret a sarkoknál eláll a paneltől. Hogy ennek köszönhető, vagy egyszerűen csak ilyen az ips nem tudom, de a sarkaknál azért van bevilágitas rendesen. A kép beállításokat az itt olvasottak alapján állítottam be, sötétben 40es háttérfény, világosban 55os. Kontraszt 90, fényerő és színmélység 50-50, élességek 10-10, árnyalat 0, gamma 2.2, minden javító kímélő szarság kikapcsolva, egyedül a valósághű mozi be.
    Nappal nézve a TV-t nagyon szép minden, semmi feltünőt nem tapasztaltam, este viszont bizonyos fekete szineknél zavaró a bevilágítás. A bevilágítások a 6307 esetében is hasonló mértékben érzékelhetőek.
    Mivel azt olvastam, hogy ez másnál is megvan az ips esetében, megpróbálok vele egyutt élni, mert egyébként szuper a készülék.

    150-180 közötti áron szerintem, a belépő modell 55UJ6307 is lazán megéri, pláne ha hd tartalom nézésére használja az ember, de azt mondom, ha hosszabb távra tervezel, inkább közép kategoriát válassz, mert valamivel minőségibb a készülék.
    A 670v-hez még pont nem adnak MR-t, de csak berendeltem én is, most az alza-nal 8300ért adjak. A médiába próbalgattam és sokkal felhasználóbarátabb azzal nyomkodni, hadonászni, mint szenvedni a menüben a sajatjával.

    Szumma szummárum, 230e körül megéri az 55UJ670v szerintem, de 300at azért nem adnék érte.

    Remélem segítettem,
    Üdv, tim3xo.

Új hozzászólás Aktív témák