Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocker10

    csendes tag

    válasz #94529552 #9369 üzenetére

    Neontenger megvolt (hol van olyan hely, amelyikben ez a probléma nem áll fenn?), magasság szempontjából általában azonos helyen, de párszor nem egymás mellett. Színmintám nyilván nem volt, de a kipróbált modelleknél nem a színekkel volt bajom, stb.
    Jártam már pár boltban, de az általad leírt körülmények csak akkor kivitelezhetőek, ha a fél áruházat átpakolják a kedvemért. Ezt pedig ebben az árkategóriában sztem senki nem fogja megcsinálni.
    Ha ez a fajta bolti bámészkodás nem ér semmit, akkor mi alapján válasszam ki a megfelelő tv-t?
    Csak a fórumok, meg tesztek eredményeit követve?
    Esetleg van olyan üzlet, ahol az általam keresett 3-4 gyártó készülékeit az ajánlott körülmények között meg lehet nézni?

  • superg

    senior tag

    válasz #94529552 #9369 üzenetére

    Na még utóljára a PWM-ről.Az adott oldalon a W80c és W85c csak méretben különbözik.Ahol mérték a PWM minden Sony TV-nél mentességet tapasztaltak.Ezen kívűl sok MM-ben jártam 1-2 éve csak ezt tesztelve házilag,kamerával és szintén minden Sony PWM mentes bizonyult.A házi teszt nem 100%-os de azért sokat jelent.
    PWM-ről meg évek óta olvasok(monitoros topikot is követem) mert érzékeny vagyok rá.
    Más:
    A szem kímélése szempontjából a pwm melett(ami tényleg inkább monitoros téma),pl a környezethez ajánlott háttérfény legalább olyan fontos.Nincs zavaróbb mint tök sötétbe magas fényerőn nézni valami.Félre nézel a sötétben pupilla kitágul,majd hirtelen a fényes kijelzőre,nagyon zavaró tud lenni.
    Meg úgy általában egy valamire koncentrálni a szemnek fárasztó,szemnek is kell egy kis torna.
    A kis vs nagy tévéhez nehéz mit hozzá tenni,a nők nem értik ezt hogy a méret igenis lényeg :D
    Én gyereknek kis 40-es Sonyt vennék,ha nem lenne gyengébb VA panel benne mint a nagyoknak,gyengébb a betekintési szög ami meséknél gyerekeknek fontos lehet,Úgyhogy eskümet megszegve hogy nem veszek LG,ide mégis jobbnak találnám,főleh ha van melette VA paneles filmnézéshez.
    Még annyit hogy használt piacot is érdemes követni PH apró, Jófogás.Utóbbin 1 éves MM-es Sony 40w705C-t láttam elmenni 75-ért,megérte nagyon ennyiért.

Új hozzászólás Aktív témák