Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz szkutyi #90416 üzenetére

    Szoval, amik kepben voltak az utolso korokben:
    Samsung S90C: Dolby Vision es DTS tamogatas hianya miatt kiesett. Szerintem ebben az arkategoriaban ilyen alap formatumok nem tamogatasa az nevetseges.
    Panasonic MZ800B: Mint kiderult, ez egy atmatricazott Vestel, pocsek CPU-val. Nem olcsobb annyival, hogy megerje. Plusz Vestel TV-kkel az a sajnalatos tapasztalat, hogy artol fuggetlenul 2-3 evente elhullanak.
    SONY: Legolcsobb OLED-juk is 30%-al volt dragabb, mint az LG C3/B4 vagy a Philips 808. Biztos fasza, de biztos vagyok benne, hogy annyira azert nem jobb, hogy 30% felara legyen neki.

    Maradt: LG C3, B4, Philips 808. 55"-ban mind a harom TV fillerre ugyan annyiba kerult, gari, stb minden stimmelt.

    Ervek az LG mellett: Jobb OS, jobb taviranyito, mind a negy hdmi 2.1.

    Ervek a Philips mellett: Ambilight, android TV.
    Utobbi akkor is pozitivum, ha picit lassabb/bugosabb, mint az LG OS. A csaladban mind a harom telo androidos, szeretjuk, ahogy egyuttmukodnek a TV-vel.
    Az Ambilight pedig valami zsenialis, imadjuk. Elozo TV is Philips volt, es nagyon megszoktuk/megszerettuk.
    Amiert huzom a szamat a Philips eseten az az, hogy csak ket port hdmi2.1, es a vadbarmok az egyikre raraktak az eARC-ot. Nem is ertem, ez akkor faszsag, hogy arra szo nincs. De mivel ugyis csak az erosito meg egy PS5 lesz radugva, esetleg laptop vagy ilyesmi netezni ha ugy van, annyira nem faj a dolog. Laposnak vagy mediaboxnak vagy hasonlonak eleg a 4k@60hz. Esetleg ha kesobb lesz olyan TV elofizetesunk valami baleset folytan, hogy ugy erzem, ertelme is van bekotni a cuccot, nem csak megy a doboz a fiok melyere mint most, akkor... Nos, annak is boven eleg a 4k@60hz. :DDD

    tl;dr: Nalunk Amibilight > webOS.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák