Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz rainman72 #54480 üzenetére

    Bizonytalan vagyok, az biztos, de mindig sokat segítesz a válaszaiddal. :R
    Közben elgondolkodtam, hogy lehet a 60-as LG valójában VA paneles. Ugyan nem pontosan ezen a típusszámon, de találtam egy ilyet a sokat emlegetett displayspec oldalon. Ezen az oldalon különben több tévé, ami nálunk "3"-asra végződik, ott "6"-os számvéggel van fent... csak remélem, hogy ezek ugyanazok. Mondjuk, ha a 60-as VA, akkor kár is agyalnom rajta, mert úgy kilőve. :( Kérdés, ami itthon van, az-e.
    Csak azért akartam nagyobbat, mert félek, 340cm-ről nézve, ami az én "főnöki fotelem" kevés lesz az 55", főleg ha konzolozok, vagy feliratos animét nézek.

    Philips-et nem engedtem el, nincs bajom a márkával. Tény, hogy az ambit nem igazán tudnám kihasználni, de max kikapcsolom. Ha bizonyos tekintetben (képminőség, színek, gyorsaság, stb) jobb a Philips, mint a többi, akkor inkább azt választom, még ha egy funkcióját nem is használom ki. Ezért kérdeztem csak, hogy végül is melyik a jobb, a Philips vagy az LG. Bár nyilván ez típusfüggő...
    Az új genes konzol téma jött még elő bennem a napokban, de gondolom ebben az árkategóriában egyforma a tévék képfrissítése és konzol-támogatása.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák