Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sitotomi

    tag

    válasz tigor #18396 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ! :)
    Nem várom el, csak nem szeretnék befolyásolni senkit azzal, hogy nekem pl. az LG tetszik.

    Azzal van gondom, hogy annyira nem vagyok hozzáértő, hogy tudjam, hogy egy Pana féle "Studio Colour HCX2 processzor, Helyi fényerő-szabályozás, 4K Pure Direct" technológia hogyan viszonyul egy Sony féle "4K X-Reality™ PRO" -hoz pl. Melyik a jobb? Melyik színhelyesebb, melyiknek jobb a "feketéje", stb.? Jobb-e az Android, mint a WebOS 3.5? A méreteken kívül nincs közös mérőszám számomra és órákat nem tudom nézegetni őket a MediaMarktban egymás mellé téve, hogy én magam tegyek különbséget. Élőben nézve ezeket a TV-ket az áruházban, csak azt látom, hogy marha szépek. Nem csak a képminőség, de a design is nagyon rendben van.

    Nagyon örülök annak, amiket javasoltál, mert az én is listámon is szerepelnek.

    Egyébként az én képzeletbeli listámon ők vannak rajta, de közülük egyszerűen nem tudok választani, vagy akár egy TOP3-at kialakítani ár/érték arányban. Ha Neked vagy akár másoknak van pro-contra véleménye, vagy valamit instant lehúzna a többiekhez képest, azt szívesen fogadom!

    PANASONIC TX-65EX780E 4K UltraHD 3D Smart LED
    PHILIPS 65 PUS 7502 UHD Android Smart Ambilight LED (itt az ambilight nagyon bejön, tudom azt lehet barkácsolni is házilag, de ettől tekintsünk el.)
    LG 65 SJ810V 4K UltraHD Smart LED
    LG 65 SJ850V 4K UltraHD Smart LED
    SONY KD-65XE8505BAEP 4K UHD HDR Android LED
    SONY KD-65XE8577SAEP 4K UHD HDR Android LED
    SONY KD-65XE9005BAEP 4K UHD HDR Android LED

Új hozzászólás Aktív témák