Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz #94529552 #9342 üzenetére

    Nem fogalmaztam teljesen egyertelmuen, mert valoban minden gyarto keszulekei kozott talalhato homogenitasi hiba (sot homogenitasi hiba nelkuli lcd tv ma nincs, csak jo esetben nem lathato/zavaro merteku), am DSE nem annyira jellemzo mas gyartokra mint az LG-re, mert kb. mindegyik altalam latott LG-n feltuno volt otthoni korulmenyek kozott.
    Igaz nem lattam minden LG-t, es minden tipust, de amit lattam eddig az eleg sok szeria volt sokfele meretben.

    (#9343) cocker10:
    5xxx-es samsungok mozgasmegjelnitese nem az igazi, azt 6xxx-tol kell keresni, es ha talasz meg FHd-t (pl. J6240-est linkeltem is par hsz-al ezelott) azokat nezd meg.
    Sonybol a 75x verzionak is jo a mozgasfelbontasa (1080p aminel tobb nem is lehet), ha nem annyi volt meg kell nezni a menuben mit nyomkodtak el.
    Panasonic DS630-asnak is jo a mozgasfelbontasa, es altalaban is ajanlhato keszulek.
    UHD-kkal vigyaznek belepo szinten (6000-es samsungok belepok UhD-ben), mert pl. 24p-t nem tudnak jol megjeleniteni, de a 6400-ra most mem emlekszem pl., meg dragabbak FHD-nal, es nem jobbak semmiben ha nem eleg kozelrol nezed a felbontaskulonbseg miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák