Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ozsi009

    tag

    Sziasztok!

    TV vásárlás előtt állok, mert a jelenlegi kezdi megadni magát, úgyhogy a segítségeteket kérem.

    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    Max. 250.000 Ft
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Jellemzően nap közben megy a tv pár órát és megy valami sorozat, film vagy ismeretterjesztő film, a digis kínálatból (nem tudom számít-e). Illetve mostanában egyre sűrűbben megy netflix, várhatóan ez így is marad. Játék nincs, illetve sport is kevés (kb. csak forma 1)
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    2,8-3 m
    Én 55" méretben gondolkodom. Nagyobb nem fér el a szekrényen ahova tesszük, ehhez a távolsághoz pedig ahogy utána jártam ez már ideális méret.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Nappal is és este is használjuk a tv-t. Nap közben mondhatni vilgos a nappali ahova tesszük majd a tv-t.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szemből, ketten nézzük.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Netflix esetleg Disney lesz még.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    A digis kábeltévénk úgy tudom koax csatlakozású. Azon kívül nincs különösebb igényem.
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    A szekrény kb 106 cm széles, ha abba belefér az oldalsó elhelyezkedéső talp az is jó, de szerintem középső jobb lehet ilyen méret korlátoknál.
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Nincs elvárásom. Jelenleg egy LG 32LB5610 32" TV üzemel, ahhoz képest szerintem minden óriási ugrás lesz. :) Szeretném ha minél időállóbb lenne, pl. ne lassuljon be 1-2 év múlva, más igazából nem érdekel.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    Nincs egyéb igény.
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Inkább újat szeretnék, de garanciával használt is szóba jöhet.

    Én kinéztem egy típust és a korábbiakban is láttam ajánlva, nem tudom ez a legmegfelelőbb-e nekem.

    TV: TCL 55C805

    Jó választás lehet? Esetleg van jobb ebben az árkategóriában?

    Illetve ha tudtok olyen üzletet ahol 0% THM-el el lehet hozni részletre azt megköszönném :)

    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák