Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balu150

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tévé vásárlás előtt állok. Jó pár hete olvasgatom a fórumot, figyelem az árakat.
    A segítségeteket szeretném kérni.
    Évekkel ezelőtt szerettem volna projektoros házimozit kialakítani, de akkor nem volt végül lehetőségem rá. Most viszont ahogy nézem vannak már nagyobb méretben "elérhetőbb árú" tévék..
    Ami biztos, hogy nem szeretnék 75col alá menni.
    Igazából nagyon beindította a fantáziámat, hogy oled legyen a befutó. De egyszerűen azok meg annyira drágák ilyen méretben, hogy a létező összes lélektani határt átlépi... C1et figyelem, de ha jól sejtem már nem fog jelentősebben csökkenni az ára.
    Az lenne a kérdésem, hogy melyik lenne érdemes az alábbi két készülék közül.
    LG 77 oled B1
    Vagy engejem el az oled témát és kanyarodjak vissza:
    Samsung qe75qn95a
    Ez a kettő van kb egy árban, de az LG az oled alja valahol, a Samsung pedig a felsőbb kategóriája.
    Esetleg van e más készülék amin érdemes lenne elgondolkodni.
    Tudom, hogy ha azt mondanám, hogy legyen "csak" 65ös, akkor mindig az motoszkálna bennem, hogy lehetett volna a nagyobbat is...
    90%ban filmet nézünk (főleg stream), időszakosan pedig előfordul egy egy tévéadás becsúszik (sport inkább) nem vagyok nagy játékos, de lehet nem zárkóznék el előle, ha már lenne egy ekkora képernyő amit ki kéne használni.:D
    Ami még biztos, hogy jó néhány éven belül nem szeretném lecserélni. Tehát legalább 5-6 (de inkább több) év múlva is tévé legyen még.

    Köszönöm előre is a tanácsokat!

Új hozzászólás Aktív témák