Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rantottsajt

    tag

    Sziasztok,
    szeretnék otthonra, filmezésre a nappaliba, és a megfelelő projektor kiválasztásához lenne szükségem a segítségetekre.

    - mire szeretnéd használni a projektort: filmnézés
    - mire szeretnél vetíteni: alapvetően falra, de ha javasoljátok, akkor elgondolkodhatunk egy vászonban is
    - mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt: minél nagyobb képet szeretnénk... :) 1,25x1,5 méteres képet például, és 4 méter távolságból néznénk.
    - mekkora a szoba: a rövidebb oldala, amellyen párhuzamosan néznénk a képet, 4,25cm
    - van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni): fali polcról szeretnénk vetíteni
    - mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?): max. 100eFt
    - mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda: a teljes szoba lesötétíthető redőnyökkel, szóval nagyon.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

  • rantottsajt

    tag

    válasz Exian #34135 üzenetére

    Igazából mindenre nyitott vagyok, annyira ismeretlen nekem ez a piac, hogy felcsaptam egy e-kereskedő oldalát, láttam, hogy 20eFt-től 500eFT-ig bezárólag vannak projektorok, gondolom azért ennyiért csak lesz :) De megnézem ezt az Epsont is. A páromnak elég fontos a HD amikor monitoron filmezünk, a projektornál nagyon kijön, ha nem HD? Illetve használt projektort hol érdemes nézni, van esetleg bevált eladó/üzlet?

    Ugyanitt, most fedeztem fel a kalkulátort. Ez azt jelenti, hogy adott távolsághoz meg van adva, hogy a lencsének min. és max. mekkorának kell lennie, ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák