Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • felon

    tag

    válasz yodamastah #6496 üzenetére

    Már pár éve nézegettem ezeket a ledes vetítőket, akkor tájt ilyen 20-50 lumenes prezentálásra alkalmas kis csodákat láttam, nekem megfelelő üzemidővel. Már akkor elhatároztam hogy ha nekem megfelelő árkategóriában és "minőségben" kaphatóak lesznek, beruházok egyre.

    Kinek mi a jó kép, nekem amit a videóba látok (amit linkeltem) teljesen megfelelő, talán azért mert még nem igazán láttam közép/felső kategóriás projektorokat (videón sem) és nem is akarok :D (még lebeszélném a magam az occso' ledesről) Nem tudom hogy hova lyukadok ki.. Persze a PA70G felé hajlok, de árban akkor is a kistestvére sokkal megfelelőbb lenne..Ha megvettem valamelyiket mindenképp megírom a tapasztalataimat (ha.. :-/)

    Köszi mindenkinek az útbaigazítást, skubizom mostantól a fórumot napi szinten, jó látni hogy valakinek legalább jól megy ^^ " Mico150"

    [ Szerkesztve ]

  • Vittorio77

    csendes tag

    válasz yodamastah #6496 üzenetére

    Szia!

    Manapság nem fogod tesztelni a Panasonic új projektorát, a PT-AT6000-est? Vagy az Epson újabb termékei közül valamelyiket? Ezek talán elég ígéretesek lehetnek, noha nem olcsóak:

    -Pana PT-AT6000 kb. 850 ezer Ft
    -Epson EH-TW9100 kb. 800 ezer Ft
    -Epson EH-TW8100 kb. 700 ezer Ft
    -Epson EH-TW6100 kb. 400 ezer Ft

    Ha jól emlékszem, akkor a TW9000-es neked is tetszett. Vajon most előrébb lépett az Epson?
    Meg ahogy nézem, a 9100-as a 8100-hoz képest csak annyiban tér el, hogy az előbbinél van ISF tanúsítvány illetve 2 3D-s szemüveget adnak hozzá, míg a másikhoz egyet sem. Gondolom ez a két szemüveg ára darabonként simán 25 ezer lehet, így talán jobban megéri a 9100-as, nem?

Új hozzászólás Aktív témák