Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yodamastah

    őstag

    válasz krilinn #6268 üzenetére

    Valtozo projektoronkent hogy mennyire csokken a fenyero. AZ elso 200 oraban ugy 20% csokkenes varhato altalaban, utana ez lelassul es szep folyamatosan csokken. Ha most meg vagy elegedve LOW-ban a fenyerovel, akkor valoszinuleg 1000 oraig el tudsz menni egy lampaval ugy, hogy egy ido mulva feltolod HIGH modba.

    Persze egyen fuggo is ki mennyire igenyli a magas fenyerot. Pl en most 14 footlambert fenyerot nezek, es meg kicsit ez is sok neha, amikor egy sotet jelenetbol vilagosba ugrik a film. 12-16 kozott az idealis. Viszont ismerek ollyat, aki 7-8 footlambert magassagaban is teljesen jol elvan, pedig ott mar kezd tenyleg sotet lenni :)

    Projecta alapvetoen jo marka. A kozep es felso kategorias modelljeik eleg jok. En is Projecta-ra vetitek, matt feher Homescreen fix keretes. Ezt ajanlottam volna ha nem kell a motoros. Ez egy eleg jol sikerult vaszon, es 300cm szelessegben 300e korul lett volna matt feherben. De meg a high contrast cinema vision felulettel is kifizetheto az ara (ez a felulet segitenie ellensulyozni a feher falakat)

    [ Szerkesztve ]

  • yodamastah

    őstag

    válasz krilinn #6268 üzenetére

    Ja igen a Natural mod a legjobb szinhelyessegben, ugyhogy azt hagyd is ott. A cinema filter ott is bent van a feny utvonalban, szoval a fenyero adatok amiket irtam ott is ervenyesek. A szinek Naturalban eleg jo pontosak, gyarilag jol be van allitva a Natural. projektor.hu-n van a tesztem, ott lathatod a mereseket. Jo valasztas volt a tw9000, a kozep kategoriaban ez egy jol eltalalt gep,es az ara is egesz jo. Es ezt ugy mondom, hogy en nem igazan szeretem se az LCD projektorokat sem az Epsont :)

Új hozzászólás Aktív témák