Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz szaszlaci #5934 üzenetére

    Értem én amit mondtok, meg tudom én, hogy ez erős hátrány, de sajnos annyi pénz nincs erre, hogy egy rendes mozi szobát építsek ki, arra meg, hogy esténként egy filmet megnézzünk rajta, igen csak erős luxus lenne egy nappalit feketére festeni.
    El tudom képzelni, mennyit tudna növelni a minőségérzeten egy rendes szoba, rendes vászon és főleg egy rendes gép, de ezekre nem futja, bár jó lenne, éreznénk a különbséget, viszont nekünk tényleg csak a hangulata miatt kell, nem elsősorban a képminőség miatt - persze azért szeretnénk a lehető legjobbat kihozni az adott körülményeket és anyagi keretet figyelembe véve.
    A falak persze nem fehérek lesznek, de jellemzően világos tónusúak. (talán krém, barnás, szürkés valami ilyesmiben gondolkozunk - szóval azért nem egy durva reflektorként kell elképzelni a falakat).
    Megpróbálom majd ezeket is figyelembe venni a kialakításkor, de elsődleges funkciója azért a nappali, egy társalgó, egy közösségi helyiség lenne, sok fénnyel és nem lehangoló színekkel.
    Remélhetőleg azért sikerül majd valami kompromisszumos megoldást találni :)
    Szóval mindenképpen köszönöm az infókat, tanácsokat, észrevételeket.
    Egyelőre sajna úgy néz ki, nem most fogom megvenni a gépet, de azért szemmel tartom az ajánlott Optoma HD70-eseket :)

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák