Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Janaboy #41042 üzenetére

    AZ a lényeg, hogy hozzám vágtak egy £500 hitelkeretet. Asszony meg régóta púpol, hogy vegyünk egy TV-t, mert a régi kezd kimenni a divatból. Long story, hogy hogyan lett ebből projektor, de a lényeg, hogy hozzádobtam még egy 500-ast kessbe, hogy akkor legyen normális(abb).
    De az 500-as hitel az kellene bele. Az meg csak EZEN az oldalon elérhető.
    Kamat nincs rá, de ahogyan nézem, az árak a piaci árak felett vannak.
    Kivéve az UHD40, az kb annyi, amennyi máshol is.
    Így került képbe az a proji.
    Egy év alatt kell visszacsorgatni a lokit, abban a tempóban, amiben én akarom. Vagy akár egybe, a végén. Ez lényegtelen. Tehát, elég rugalmas. 500-nál az heti 10 font mindössze.
    BENQ sajna nincs a felhozatalban. De ha esetleg ránéznél, és adnál egy tippet £1000-ig, azt megköszönném.

    Cseneles
    Köszi. A szivárványozást tudtam. De a mértéke lenne a lényeg. Mennyire zavaró vajon? Nincsenek referencia képek a neten? Persze, maga a kép is csak analóg módon lehet rögzíthető, mondjuk telefonnal, fényképezővel ... stb.

    mettek
    BENQ sajna nincs :(

    beluudj
    Van egy HTPC rendszerbe állítva. Egy 4th gen i3 T-s procival. Meg van egy asztali gépem, amibe egy GTX1050Ti van, játszani. Kicsit gyengusz, de a HTPC-be pont jó lenne 4k-zni. Az asztali meg kapna jövőre egy komolyabbat. Úgysem nagyon játszok. Bár, a projin biztos újra rámennék a Witcher III-ra :)
    NAS megint adott, abba is kellene vinyó. Volt 2x2TB, de az egyik vinyó épp a héten mondta be az unalmast.
    Egyelőre a másik singlebe elég, de ha 4k lenne, akkor minimum fel kellene menni 2x3TB, vagy 2x4TB-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák