Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz HollywoodBoy #74012 üzenetére

    A kihalást úgy értettem , hogy az 1151 es foglalatba már nem fog jönni új processzor mivel a Coffe már más alaplapot fog követelni ezt az Intel megerősítette , nyugodtan keress rá. Az AM4 platform jelnleg partyban van a kaby és sky intellel sőt olyan munkacélokra amiket te is említettél még nagyban túl is lép rajta. Másrészt sokkalta költséghatékonyabb. Miért is mondom ezt ? Az jelenleg kiadott AM4 es lap generáció elvileg 2020 ig fogja élvezni a támogatást. Ami annyit tesz hogy, a ryzen 2. és még feltehetően a 3. szériája is belemegy az aktuális alaplapokba. Ha mégis intel melett döntesz és a késöbbiekben upgradere adod a gondolataid, akkor ott teljes eszközváltást kellene véghez vinned, nem csak egy processzor cserét. Másrészt ha megnézed a folyamatos optimalizálások következtében a ryzen jön föl mint a talajvíz. Jelenleg helyenként jobb vagy valamivel gyengébb az aktuális intel modelleknél. De a frissítések gyanánt ez őszre - télre már előnyt fog kovácsolni. Én senkinek nem ajánlom jelenleg az 1151-et. Az intel hivatalosan is a kovetkező generációra koncentrál , ezt ki is jelentették. Véleményem szerint aki mostani helyzetben pc-t akar összerakni az amd-t vállasztja. Remélem kielégítő a válaszom. Telefonról írtam, ezért lehet kicsit keszekusza. :K

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák