Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz Josi #96 üzenetére

    Ez most egy elég jó ajánlat így első ránézésre. :K
    A Budapest Bank B-Payment (Borgun) partner, ez jobb ajánlat mint amit közvetlen kaptam tőlük.

    Kereskedői jutalék 1.3%
    Terminál havidíj POS terminálonként 3000Ft + Áfa
    Telepítési díj 0 Ft
    Egyéb díj (tranzakciós költség) 15Ft / db
    3 banki munkanap míg számlánkra kerül a pénzünk.

    Budapest Bank-nál van a céges számlánk. :B
    Bankmonitor.hu ajánlással, 1 évben nincs semmilyen fix díj, csak az utalások után kell fizetni.
    2. évtől 500 Ft / hó a számlavezetés díja.

    Megkérdeztem telefonon.
    Akinek még nem volt terminálja, annak
    havi 100 e Ft-alatt 0,55% -- ennyiben tér el csak, attól ha már van a vállalkozásnak máshonnan terminálja.

    A többi úgy van ahogy írtad,
    havi 1 M alatt 0,75%, 1 M Ft felett 0,95% a díj amit kell fizetni.
    Az 1 év után 1 e Ft / hó a havidíj.
    Nincs "röghöz kötés", bármikor felmondható kötbér nélkül.
    Terminál képes kapcsolódni wifi-re is, persze van benne SIM kártya mobilnethez, amivel bármelyik hálózatra képes kapcsolódni, és ennek sincs díja.
    Szóval ez tényleg jó ajánlat.
    Azt viszont elfelejtettem kérdezni hogy BB számlavezetés előfeltétele-e az ajánlatnak? :B
    És hogy össze lehet-e kapcsolni meglévő 0 Ft-os számlával. ;]

    Pár hónapja mikor POS terminál ajánlatokat néztem, kihagytam a BB-ot, meg még jó párat :B
    Amiket megnéztem rosszabbak voltak, sokkal, ill. az ofsz után nem tudom hogy bízni fogok-e az itthoni szolgáltatókba. :U
    Az is jól indult, de a 2. évtől átmentek lehúzásba, nem vagyunk fogyasztók, szerződésmódosítás, úgy ahogy épp kedvük tartja.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák