Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    Amikor először jött a hír, hogy a T megszünteti a 3G-s kapcsolatot, azonnal megkerestem ezzel a SumUp ügyfélszolgálatát. Láthatóan teljesen váratlanul érte őket a kérdés, szerintem nem is tudtak a dologról még akkor. Csak 3G-s készülékeik voltak, ill még a mobillal lehetett felépíteni bluetooth kapcsolatot és ennyi. Aztán kijöttek a wifis készülékek. Óriási mázli, hogy arra váltottam, mert kb. az óta elérhetetlen nálunk a 3G (tavaly júliustól 10%-al csökkentették a lefedettséget). Szerencsére én egyetlen helyen használom a terminált, de ha mozognék, akkor lehet, bajban lennék. Kit mennyire érint a probléma? Októbertől 1.3%-al csökkentik a 3G lefedettséget és így tovább, fokozatosan. Oké, bt-on kapcsolódni lehet a mobillal, de az nem túl kényelmes/gyors adatkapcsolat így. Kíváncsi leszek, kijön-e a SumUp 4G képes terminállal, tekintve, hogy vannak szolgáltatók, akiknek már évek óta eleve ilyenjeik voltak. Rákérdeztem erre is, akkoriban azt válaszolták, hogy nincs ilyen tervben, szerintem pár hónapon belül sokkal árnyaltabb lesz a kép, mert rá fognak kényszerülni előbb-utóbb. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák