Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paavoo

    aktív tag

    Sziasztok!
    Egy 14"-os Elitebook 840-ben mennyire lesz használható a full hd ips kijelző?
    Sose használtam még 14"on ekkora felbontást, i5-4200U proci hajtaná, játék nem lenne rajta (chrome, office, kb irodai felhasználás), illetve full hd külső monitorral lenne használva, akár párhuzamosan kiterjesztve.
    Windows 8.1 / 10-en mennyire lesznek kicsik a betűk vagy ez a skálázás már kiforrotta magát, menyire használható így, külső monitorral, tehát a nagyítás külön külön beállítható?
    Másik kérdés, hogy ebből az IPS kijelzőből van többféle Elitebook 840-ből esetében? Notebookcheck-es reviewot olvastam ott a Zbook 14-ben lévő IPS-t mondják, hogy azt teszik bele, nincsen semmi lutri panel?
    Köszi előre is.

  • paavoo

    aktív tag

    Sziasztok! Laptop vásárlással kapcsolatban kérem a segítségeteket.
    1) Közeljövőben minél hamarabb lenne az esedékesség, de nem sürgős.
    2) max 250e Ft
    3) böngészés, office, zenehallgatás, adattárolás
    4) játék: max diablo 3, de nem lényeg, bőven elég egy integrált intel vga (4400 körüli)
    5) 12,5-13,3”-ra gondoltam inkább, mindenképp matt és IPS kijelző, HD felbontásban
    ha létezik 14” HD+ matt IPS (bár ilyen nem hiszem hogy lesz), szép színekkel és jó betekintési szöggel (nekem az x240 kijelzője teljesen megfelelő minőségű-legutóbb azt láttam ami IPS notiban)
    6) 12,5-13,3”-nál 1,5 kg-nál ne legyen több, 14”-nél 1,8 kg max; wifivel azért bírja az 5-7 órát egy Haswell procival
    7) Windows nem kell rá, de nem baj ha van hozzá
    8) 500-1000 gb HDD + mSata/m2.Sata csatlakozó (utólag rakok bele SSD-t)
    Memóriának dual slot, min 4 gb legyen benne, de az se baj ha több (8 gb nekem elég dualba)
    Proci min egy i5-ös Haswell (4300U körüli teljesítmény)
    9) egyéb kívánságok: HDMI/Displayport, ethernet, bluetooth, webcam, magyar háttérvilágítós billentyűzet (teljes értékű, ne legyenek összenyomott gombok), jó lenne 3 USB (de jó 2-vel is), normális trackpad (legalább legyen 2 ujjas scroll), trackpoint nem kell
    10) új és használt is szóba jöhet, számla nem kell, gari háztól házig nem lenne rossz :)

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák