Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lamberd

    tag

    Sziasztok.

    Laptopot keresek nem átlagos feladatra.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Pár heten belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    max. 300.000
    (3) Felhasználás? Prezentalas, a helyszínen a rajzok javítása ( alplan, cinema4D) Excel , levelezés, és játék
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15-16inch, FullHD IPS a rajzolás miatt hajlok a nagyobb méretre.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Kocsival utazom ölbe max levelezek, rajzolni nem lehet ölbe , és úgy hogy rángat a vonat, autó.
    (7) Operációs rendszer? Windows 10
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Nem mérvadó 256 GB memória elég rajzok, játékok
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Nem tudom hasznalt is lehet de garancia legyen ra.

    Nekem a kijelző es a videó kártya a legfontosabb a rajz progik a tesztek alapján jól elmennek GTX 950 m en vagy 960m en. A kijelző amitől jobban félek, tartós, tűéles, mindenféle gyerek betegségtől mentes kellene lennie. Nagyon fárasztó rossz monitoron rajzolni vagy játszani.

    Előre is köszi.

    Lambi

  • Lamberd

    tag

    Sziasztok.

    Laptopot keresek nem átlagos feladatra.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Pár heten belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    max. 300.000
    (3) Felhasználás? Prezentalas, a helyszínen a rajzok javítása ( alplan, cinema4D) Excel , levelezés, és játék
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15-16inch, FullHD IPS a rajzolás miatt hajlok a nagyobb méretre.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Kocsival utazom ölbe max levelezek, rajzolni nem lehet ölbe , és úgy hogy rángat a vonat, autó.
    (7) Operációs rendszer? Windows 10
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Nem mérvadó 256 GB memória elég rajzok, játékok
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Nem tudom hasznalt is lehet de garancia legyen ra.

    Nekem a kijelző es a videó kártya a legfontosabb a rajz progik a tesztek alapján jól elmennek GTX 950 m en vagy 960m en. A kijelző amitől jobban félek, tartós, tűéles, mindenféle gyerek betegségtől mentes kellene lennie. Nagyon fárasztó rossz monitoron rajzolni vagy játszani.

    Előre is köszi.

    Lambi

  • Lamberd

    tag

    Sziasztok.

    Laptopot keresek van két választottam de elvagyok bizonytalanodva.
    Az igények az alábbiak a választottak legalul.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Pár heten belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    max. 300.000
    (3) Felhasználás? Prezentalas, a helyszínen a rajzok javítása ( alplan, cinema4D) Excel , levelezés, és játék
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15-16inch, FullHD IPS a rajzolás miatt hajlok a nagyobb méretre.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Kocsival utazom ölbe max levelezek, rajzolni nem lehet ölbe , és úgy hogy rángat a vonat, autó.
    (7) Operációs rendszer? Windows 10
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Nem mérvadó 256 GB memória elég rajzok, játékok
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Nem tudom hasznalt is lehet de garancia legyen ra.

    Nekem a kijelző es a videó kártya a legfontosabb a rajz progik a tesztek alapján jól elmennek GTX 950 m en vagy 960m en. A kijelző amitől jobban félek, tartós, tűéles, mindenféle gyerek betegségtől mentes kellene lennie. Nagyon fárasztó rossz monitoron rajzolni vagy játszani.

    1.
    https://ipon.hu/webshop/product/asus_g551jw_cn107d/1145006

    Ez egy nagyon jó gépnek tűnik elolvastam a teszteket dicsérik DE úgy tudtam a DTX 960M már csak DDR 5 -el szerelik a hivatalos ASUS oldal szerint DDR3 van benne?!.

    2. http://www.laptopszalon.hu/webshop/benchmark/product/#pid_12613

    Ennek remeknek tűnik a videó kártyája, az AMD prociról meg nem tudok semmit, és LCD panel.

    Mindkettőnek meg van az előnye és hátránya ha tudtok ajánlani ilyen szintű alternatívát szívesen veszem.

    Előre is köszi.

    Lambi

  • Lamberd

    tag

    Sziasztok!

    Munkára keresek a páromnak egy vékony, könnyű megbízható társat.

    1) Egy hónapon belül
    (2) 200-300 ezer FT
    (3) Munka, maximum netflix, HBO go
    (4) Nem játszunk vele
    (5) 15-16 coll FULL HD Matt , nem tudom TN vagy IPS ami irodai használatra jobb
    (6) Sokat lesz hordva. Igen a vonaton repülön sokat lenne használva.
    (7) WIN 10,
    (8) 250 GB SSD min. 8-12-16 GB memória
    (9) Kiváló szerviz és termék támogatás!!!
    (10) Új gép.

    Előre is köszi.

    Lambi

Új hozzászólás Aktív témák