Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz Lenirgo #970 üzenetére

    Most pontosan min vitatkoztok? :DDD
    iHD 3000 van az összes notebook i szériás SB processzorban, a Pentium és Celeron processzorokban pedig az asztali iHD 2000-rel analóg (tehát 6 számolóegység, alacsonyabb órajelek - processzortól függően) iHD Graphics található, amiből néhány (átlag felhasználó számára nem teljesen létfontosságú) funkció hiányzik.

    It is included in slower mobile processors (Pentium brand e.g. but called only Intel HD Graphics) and in most desktop processors. - iHD 2000

    Ja, a fent említett szlovák boltban már van Fuji A532-es... SB processzorokkal... Remélem ide, hogy később jön, már IB-vel érkezik :U

    [ Szerkesztve ]

  • AxBattler

    félisten

    válasz Lenirgo #970 üzenetére

    No offense, de ha egyeseket osztogatsz, akkor azért illene jobban alátámasztani. ;)

    Egyébként nekem ez a HD2000 olyan, mint a fehér elefánt: állítólag van, de még senki nem látta. Többen is felhozták már, hogy nem azonos a HD Graphics-szal (hivatkozásokkal félig-meddig alátámasztva), de konkrét notebook-ot még nem láttam ezzel. (Csak asztaliban lenne? :F )

    NBC:
    The Intel HD Graphics 2000 (or Intel Graphics Media Accelerator HD 2000 or GMA HD 2000) is an integrated graphics card in the Sandy Bridge codenamed processors. It is included in slower mobile processors (Pentium brand e.g. but called only Intel HD Graphics) and in most desktop processors.

    És még:
    The Intel HD Graphics (Family) is a processor graphics card which is integrated in the cheap Celeron and Pentium model of the Sandy Bridge generation. It is similar to the Intel HD Graphics 2000 and not with the processor graphics of the older Arrandale dual-core processors (which bears the same name).

    Depending on the processor, the HD graphics offers a different base and Turbo Boost clock speed. Currently there are three different models:

    Power Saving e.g. Celeron 847: base 350MHz, Turbo 800MHz
    Celeron e.g. Celeron B810: base 650MHz, Turbo 950MHz
    Pentium e.g. Pentium B950: base 650MHz, Turbo 1100MHz

    Fentiek (és a részletes adatlapok) alapján valószínűleg igazad van: nekem úgy tűnik, hogy a HD2000 és a HDG között az egyetlen különbség az, hogy az előbbi Turbo órajele 1350Mhz, míg az utóbbié csak 1100Mhz (meg, hogy a 2000-est én még csak asztaliban láttam).
    További észrevételeket szívesen olvasnék! :R

    (#974) Borote válasza Lenirgo (#970)
    No, így már kerek a történet. Azokról a hiányzó funkciókról lehet tudni valamit? (Link?)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák