Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz B-L-A-C-K #4247 üzenetére

    *helyesíró :D

    Na de nem offolom szét ezzel a topikot.

    Hogy mondjak valami hasznosat is, pl pasztázásról, egy kolléga beszélt a lenovoval hogy Y570-es gépe melegszik (ugye a rosszul pasztázás miatt) és garanciába újra pasztázzák e neki.

    Itt lenne a hozzászólás:

    "Beszéltem a szervízzel - akik kicsit vissza olvasnak melegedésem van, valószínűleg paszta mert minden más okot kizártam.

    Miután elmondtam majd párat kérdezett amivel Ő is kiakarta zárni a többi opciót két választást adott: 1) A szervíz vissza fogja küldeni a laptopot amíg az nem kapcsol ki -> ergo ha 100 fokig nem melegszik ne vigyem be. Hát "csak" 95-ig melegszik szóval ez nem jó. Valamint futtassak 15 perces benchmarkot majd küldjem el az email címükre és akkor Ők kérik be a gépet. Ez megint nem játszik mert nem fog 100 fölé menni.
    2) Ha eléggé értek hozzá, szétszedhetem és cserélhetem a pasztát. Kérdeztem nincs-e biztonsági matrica vagy akár mi. Azt mondta nincs, de csak abban az esetben szedjem szét ha kár nélkül összetudom szerelni. Ha kárt ejtenék ugrana a garancia viszont ha ugyanúgy összerakom továbbá is érvényes a garancia.
    3) Rákérdeztem szervízben mennyiért cserélnék, azt mondta nem tud árat mondani mert régiótól függően változik de kb 10-15 euró."

    Viszont ez a nincs matrica dolog nem minden esetben igaz. Mert matrica nem minden esetben van, de lehet rajta, nekem mint tudjátok nem volt, de haveromnak pl igen, a billentyűzet alatt. Bár ha ezt ők mondták hogy lehet újra kenni akkor tökmind1.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák