Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz szabolcs1975 #2415 üzenetére

    HP EliteBook - Corporate Business (3-as csoport):

    - felül platina vagy alumínium borítás
    - HP DuraCase magnézium ötvözet kijelző burkolat (Ez egy magnézium rács aminek hála bevághatod a notebookot egy autó alá, vagy ráálhatsz)
    - a teljes gép váza magnézium, fém a fémmel, láttam már atomjaira bontva EliteBookot, csak fémből áll az egész.
    - HP DuraFinish karcállóbb műanyag elemek, ez annyit jelent, hogy ahol éppen van egy kis műanyag az is sokkal masszívabb mint bármely másik notebooké.
    - HP DuraKeys cseppmentes és kopásállóbb billentyűzet - Az EliteBook tpuchpadja és bilentyűzete bírja legjobban a fényesedést, Egy Thinkpad vagy Latitude sokkal előbb kifényesedik, mint egy Elitebook.
    - HP 3D Drive Guard fizikális rázkódás merevlemez védelem - ha leejted a notebookot akkor nem vesznek el az adatok.
    - tökéletes hűtés, folyamatosan menő ventilátorral, burkolat egyáltalán nem melegszik

    Dell Vostro - Beginer Business (1-es Csoport)

    - felül fémes érzetű fedlap ( szetem fém, de a szervizes szerint csak fémes festék, de az biztos, h hajszál vékony réteg )
    - a fémes hatású külső alatt csak műanyag elemek, pont mint egy consumer gépnél
    - az összes Vostro halk de melegszik is mint a fene

    A Vostro egyedüli előnye az EliteBookokhoz képest, hogy alapból 3 év NBD garral rendelkezik, valamint háttér világításos a bill. Mivel egy Vostro kb fele annyiba kerül, mint egy Elitebook és 2-vel alacsonyabb kategóriában van össze se lehet őket hasonlítani. Csak, h értsd. A Dell Vostro egy jó középkategóriás autó, az EliteBook Pedig már inkább a limuzin felső osztály ;)

    A statisztikákrl, meg fölösleges beszélni, mert az EliteBook-ból 2x anynit adnak el, mint a Latitudeből. Ne Magyarországot vedd alapul. A Lenovo a világ legnagyobb notebookgyártó cége, őt követi a HP, majd őt követi a Dell. A Dell-nek sztem jó gépei vannak, de egy EliteBook után totál esélytelen. Az összes (nincs kivétel) Dell gép alapvetően melegszik, de legalább halk. Sztem ez nagyon rossz párosítás.

Új hozzászólás Aktív témák