Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz altar21 #143418 üzenetére

    átlag halandó = a facebookhoz van szokva a fos 2 éves androidján, és ha mákja van az épp nem akad, egy-két candy meg hasonlós szar megyeget. Na ők (és te is) azt hiszed, hogy majd egy 120k-s gép kielégíti az igényeidet. Nem, nem elégíti ki, mert a word egy N-es procin köpedék lassú, annál még a 9 éves i3-am is jobb már (imba HD5750), ahogy fentebb írták, desktop/noti szinten az i3 a belépő. Ha árukeresőben beírod, akkor ez 110k-nál kezdődik, de azok összeszerelése, memóriája, vinyója még az indiai szint. ha 2nél több ablakot szeretnél látni, mondjuk yt+word, akkor nagyon határeset lesz az integrált vga-kkal. Amit javasoltak HP az ebben az árban az egyik legjobb. Ahogy előtted már sokan, vehetsz mást, ami vagy garizás, vagy minőség vagy bármi más szempontból "igzalmas", vagy elmész és megnézed MMban, hogy megér-e +20-30-50k-t, hogy színes-szagos legyen, más logóval. :)

    (btw én is mást vettem, mint amit anno ajánlottak arra, amire kérdeztem, de én mondjuk inkább hozzáraktam ~50k pénzt, hogy tényleg jó legyen arra, amire veszem és nem azon sipítoztam, hogy jujj hp - mivel nem magamnak vettem, a top3 szempont az volt, hogy ne fekete/szürke legyen :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák