Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    Sziasztok!

    Leszolgált, 4éves S96J notebookomat szeretném lecserélni egy újabbra. Az új gépet elsősorban filmnézésre és játékra (GTA4, Borderlands, Crysis, Dirt3, stb nem ultra, de high részletességen; jó lenne kipróbálni már őket, ha egyszer megkaptam Steamen :) ), másodsorban jegyzet nézegetésre használnám. Ezen kívül néha ha szükség van rá hordanám az egyetemre, ott jó lenne legalább 3 óra tápkábel bedugás nélkül. A keretem rá max 200ezer Ft.

    Két kiszemeltem van eddig:
    Lenovo IdeaPad Y570A
    Asus K53SV SX835D

    - Van valakinek tapasztalata a gépekkel kapcsolatban? Melyik a jobb minőségű?
    - Hosszabb távon i3 vagy i5 a jobb? Gyűjtsek még i7 verzióra vagy az hülyeség? Érdemes egyáltalán i3-nál jobb procit keresni? Melyik fogyaszt kevesebbet alap böngészés/jegyzet olvasás alatt?
    - Jobban megéri a GT555m kártya, mint a GT540 (úgy tudom az 555 az 540 túlhúzott verziója csupán)?
    Van ettől jobb ajánlat?

    Köszönöm a válaszokat előre is!

    Üdv!

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    válasz NathanCullen #26025 üzenetére

    Köszönöm a válaszod!

    Hááát amikor az S96J-t vettem, akkor az Acerek mind nagyon rossz minőségűnek számítottak. Nem tudom, hogy ez mennyiben változott mostanra, de nincs nagyon bizodalmam hozzájuk. Másik fele, hogy nincs benne DVD olvasó, ami azért nem jönne rosszul filmnézéskor.

    Nagyon tetszik a N55SF is csak az megy alaphangon is egy 20-assal drágább mint a keretem :(
    Valószínűleg Y570 mellett teszem le a voksom... aztán meg ha kell akkor bővítem i5/i7-re.

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

Aktív témák