Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Воланд

    titán

    Sziasztok!

    Kis segítséget kérnék tőletek. Olyan notebookot keresek ami megfelel a következő kritériumoknak: max 150.000 huf (kicsit lehet felette), core i3, 3-4gb ram, 320-500gb merevlemez, 15,6" méret, wifi (tudom, ez már alap) és hdmi csatlakozó. Amire kellene az otthoni felhasználás (word, net, a szokásos) és fullhd (tényleg fullhd, nem rip) filmek lejátszása (egy 100cm-es képátlójú tv-re lenne rákötve). Igazság szerint én is találtam egy pár modellt, ami körülbelül megfelelne az igényeknek, viszont a videólejátszással kapcsolatban meg vagyok lőve, hogy milyen videokártyának kell lennie ahhoz a gépben, hogy ez a feltétel is maradéktalanul teljesüljön. Például ezt néztem, viszont fogalmam sincs, hogy hogyan teljesítene fullhd lejátszásnál.

    Előre is köszönöm!

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Воланд

    titán

    válasz Kobe #5214 üzenetére

    Játék az szerencsére nem feltétel, arra ott van az asztali. Ez a gép elsősorban szüleimnek lenne. Viszont akkor nézek diszkrét vga-val szereltet, nehogy később az integrált legyen a szűk keresztmetszet. Addig is köszönöm, még lehet, hogy jövök kérdezni.

    Szerk.: Dell garanciális ügyintézéssel kapcsolatban tapasztalat?

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Aktív témák