Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • buherton

    őstag

    Sziasztok!

    Notebook-ot vennék max 150k. Legfontosabb a minőség, hogy sokáig bírja, ezért első sorban olyan notikat néztem eddig amiken az erősebb HD 3000 volt, mert szeretnék azért játszani, de ahogy elnéztem nekem bőven elég az a teljesítmény. Amivel játszanék, az ilyenek, hogy CoD 2, néha Anno1404. Illetve jó lenne 15,6" kijelzővel. Ötletek?

    Egy ilyet találtam:
    [link], de a HD 3000 csak 667 MHz :U , meg 1 év garancia :F . Szerintetek?

    Néztem ezt is: [link] de szerintem már régen elkapodták az Euronicsből :O .

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz GaborGh #23345 üzenetére

    3+2 év garit hol látod? Ennyire jók lennének a Fusi notebookok, mert am meggyőző a specifikációja, és a hozzátartozó ár? Simán beleférek 200k-ba SSD meg RAm bővítéssel.

    Szerk: Gondolom erre gondolsz: [link] csak ezzel az a baj, hogy "a vásárlástól számított 3 év."

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz GaborGh #23351 üzenetére

    [link] Közben találtam ilyet is. Fusiról sokáig meg volt a véleményem, de ez a Fujitsu Siemens nélkül, eléggé jónak tűnik első körben. Ez a gari kibővítés hogyan megy, illetve tényleg nem ugrik a gari ha RAMot meg vinyót cserélek?

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz GaborGh #23355 üzenetére

    Még annyi, hogy az 5 éves garit hogyan lehet elérni? Bár az a 3 év is már nagyon csábító :) .

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz GaborGh #23345 üzenetére

    Végül megvettem a Fujitsu A531 :U . Hallod... Ennél jobb géppel még nem találkoztam :D , a régi Pavilion-om emellett igazi kókány minőség. Nagyon kellemes tapintású felületek, matt kijelző, brutálisan masszív, de tényleg brutális, a zsanérok nagyon keményen tartanak -> kijelző lötyögés teljességgel kizárt. Hűtés is nagyon szellemesen van megoldva, mert a ventinek nincs külön nyílása hanem az alaplap szélénél körben vannak a nyílások, és így a ramtól kezdve minden alkatrész kap szellőt. Eszméleten. Apának volt Fusija, ennek köze sincs ahhoz, mint ha teljesen más gyár gyártaná. Eszméletlen. Ez 135k-ért ajándék kategória. És nem kókány minsőég!!!!!!!!!!!

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz tototos #23805 üzenetére

    Ha nem számít a VGA akkor ezt javaslom. Ne ijedj meg, ez nem az a tipikus Fusi színvonal. Határozottan nem az ;) . És még 2x4 GB is belefér a keretbe neked. Szval 148k-ért olyan géped lenne hogy ihajj :D .

    Paviliont NE vegyél. Oké hogy HP, de borzasztó rossz minőségű. Nekem pavilion dv5-öm volt/van. Tudom hogy nagyon csábító az ár/tudás arány, de NE vegyél olyat. Nekem 3 év alatt tönkre ment: 2 GB ram, táp, akkumlátor, alaplap. És ami tönkre menetel felé tart: az új alaplap (rossz forrasztás végett a kép gyakran eltűnik), billentyűzet, és a hűtés (indulásnál nagyon zörgő hangja van). Jah és a tapipad gombja betört... Mondanom sem kell hogy a külseje nagyon zilált, pedig nem dobáltam meg semmi ilyesmit. Ütött kopott az egész. Szval NE vegyél ilyet.

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Aktív témák