Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Soma01 #5015 üzenetére

    Ennyiért még fuji A530 van, illetve kicsivel többért, az minőségben jobb és a kijelzője is matt, szintén 3 év garos. Hogy mit kerülj el? Amire csak 1 év gar van, amit érdemes lehet venni 2 év garos packard bell vagy lenovo 110k-ig, 120k fölött meg a fentebb említett gépek.

    elistvan: A PB-t már nem lehet kapni, kifejezetten jól összerakott jószág volt, én kifogtam egy pixelhibásat ezért visszavittem, de nem volt panaszom rá.
    Ha lánynak lesz én a dell n5010-et mondanám, lehet kapni fekete, kék, piros, pink színekben, az alapmodell ára 122k 3 év garival. Megnézni bárhol meglehet, nem kötelező megvenni:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • cantus

    tag

    válasz Soma01 #5015 üzenetére

    szia!

    Erre a kérdésre azért nehéz válaszolni, mert szerintem mindenkinek teljesen más a jó márka. Nagyon szubjektív az, hogy melyik is a megbízható, attól függ kinél mi állta meg a helyét az évek során. Ebben a fórumban sokan támadják pl. az Asust, de nekem van egy 4 (A6VA) és egy 6 éves (M6800N) Asus gépem és a mai napig tökéletesen működnek.
    Ugyanakkor volt T szériás IBM laptopom, amiben nagyon hamar meghalt az optikai meghajtó. Ettől függetlenül persze a Lenovo gépeket jónak mondják, illetve a Dellt és a Hp-t is. A Dell gépek között is van olyan, aminek a zsanérjai lötyögnek, a Hp némely gépe meg úgy világít, mint a karácsonyfa a sok értelmetlen leddel filmet nézni se nagyon lehet.

    Összességében ne a márka nevére adj, hanem a garancia idejére, csendességre és persze személyesen tapogasd meg a drágaságokat, így elég jól ki lehet választani.

Aktív témák