Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    válasz Borote #38254 üzenetére

    (#38254) Borote: Ez eléggé emberfüggő. Én pl. már több, mint 1 hete használom a fényes kijelzőjű notimat, és nincs semmi gondom vele. Persze nem az ablaknak háttal használom.
    Ha annyira katasztrofális lenne, akkor nem lenne ennyire elterjedve, mert a vevők sokkal nagyobb százaléka venne matt kijelzős notit. Tudod, a kereslet szabja meg a kínálatot.
    Ennek ellenére meg tudom érteni és el tudom fogadni, ha valakinek nem jön be a tükröződő kijelző, hiszen ennek is megvannak a maga hátrányai.

    (#38255) Egon: "LOL. Az olcsósága miatt vesznek fényes kijelzőt a népek: szerinted miért van a felsőkategóriás gépekben zömében matt kijelző?!?"
    Te magad ajánlottál matt kijelzős, olcsó notit. Akkor miről beszélünk? Akinek kevés pénze van notira, és a matt kijelző megszállottja, vegye azt. Innentől kezdve az olcsóság nem lehet kifogás.
    "A többire inkább nem is írok semmit." - Milyen többire? Lényegében még annyit írtam, hogy nekem nem jön be az A531. Ez ennyire szíven ütött? Sajnálom...

    (#38256) B-L-A-C-K: Látom, a személyeskedés jól megy. Már csak a helyesírásra kellene rágyúrnod egy kicsit, mert a mondatod második felének a vesszők hiánya miatt háromszor kellett nekiugranom, mire rájöttem, hogy mit is akartál kifejezni. :)
    Másfelől az ilyen embereket sose értettem: nem szimpatizálsz velem, oké, semmi gond, az érzés kölcsönös, DE! Akkor miért érzed szükségességét annak, hogy egy mással folytatott vitámba beleböfögj? Miért nem lehet túlgörgetni rajta, és - szokásodhoz híven - ajánlgatni a 200k-s Y570-et egy 160k-s vevőnek?
    Egyébként a múltkori "beszélgetésünkkel" kapcsolatban: elmondtam, hogy befejeztem veled a vitát, ezért nem reagáltam. Látom, ezt nem sikerült felfognod, megemésztened.

    (#38262) M3oH: "Rosszabbak" (pontosabban: fakóbbak) a színei. Ez nem feltétlenül "rossz" vagy "baj", de attól még így van. Kb. mint a mobil kijelzőknél a TFT és AMOLED közti különbség.

Aktív témák