Hirdetés

Aktív témák

  • vagabor

    aktív tag

    Sziasztok!
    Van nékem egy toshiba l505-111 laposom. Már több mint két éves szegény, viszont szerencsére eddig csak vinyót kellett benne cserélnem. ( toshiba :C )
    Viszont néha már kevésnek érzem, mivel van amikor pár alkalmazásnál, játéknál rengeteget tölt. Ezért arra gondoltam mivel nyáron ugyis cserélek lapost (y580 :) ) és abba is szeretnék egy ssd-t, ezért a vinyót megvenném most, és bele tenném ebbe a laposomba, teljesítmény növekedést várva. Bár az enyémben t6600 proci van, én ugy tudom a vinyo is erős korlát ha a telesítményt nézzük.
    Kérdés, érezhető lenne e a javulás ha cserélnék bele egy ssd-t?
    Valamint ssdből vannak különböző méretűek? Én csak egy félét találtam (100*70*7mm)
    ez elvileg jo a gépembe. Az interfész s-sata II, elvileg a legtöbb ssd-t is ilyennel szerelik.
    Szóval ha kompatibilis a gépemmel, és pozitív választ adtok akkor talán belevágok.
    Köszi előre is.

    Ha offtopic akkor ezer bocs, a modik majd átrakják.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Aktív témák