Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Fortian #20235 üzenetére

    FullDH filmeket azért nem feltétlenül wifin ajánlott nézni.

    Fel lehet tenni a Plexet a 326-osra (bár én is csak olvasom, sosem próbáltam).

    Az USB-k kiegészítő tárnak vannak, amikre biztonsági másolatot is tud készíteni.

    Egy lemezzel is remekül elvan.

    Tévéhez mindenképpen kábellel csatlakoztasd -- egy routeren keresztül. Közvetlen kapcsolatra nincs lehetőség, ennek a NAS-nak nincs direkt médialejátszó funkciója, HDMI-kimenete.

    MaCS

    [ Szerkesztve ]

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • krealon

    veterán

    válasz Fortian #20235 üzenetére

    "A kiszemeltem egy Zyxel NAS326 lenne. Médiaszerverként használnám egy WD RED-el (3Tb-sal) Érdekelne hogy lehet rá tenni plexet? Továbbá néztem hogy a routerhez csatlakoztatom és így wifin tolja a media filekat, tudni fogja a fullHD-t? Esetleg tudom csatlakoztatni valahogy a TV-hez kábellel? Eddig Külső merevlemezt használtam és azt usb-n csatlakoztattam a TV-hez és gond nélkül ment minden szóval a TV lejátszik mindent amim van edidg"

    Az NSA326-ra lehet barkacsolni Plex-et, de ennek a NAS-nak a processzora nem eleg eros a transzkodolashoz, ami ahhoz kell, hogy a DLNA korlatozott formatum-tamogatasat megoldja.

    Annak, hogy a TV, USB-rol mit jatszik le, nagyon keves koze van ahhoz, hogy mediaszerverrrol, DLNA-n keresztul mit kepes megjeleniteni.

    Sokkal tobb formatumot tud egy olcso (25 - 50 USD) TV box lejatszani halozati megosztasbol (windows network, masneven SMB, linux-os kornyezetben Samba), mit barmilyen okosTV-be integralt DLNA lejatszo (transzkodolasra alkalmas szerver nelkul).

    A Plex szerver, egy megfelelo erossegu Intel processzoros kornyezetben kepes transzkodolasra. Az ilyen gyari NAS-ok sokkal dragabbak, mint egy NSA326 + egy TV-box (pl Amlogic s905 alapuak).

Új hozzászólás Aktív témák