Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delibab

    senior tag

    válasz benoce #16916 üzenetére

    +1

    Én azért olvasom minden nap ezt a topicot mert nas vásárlás előtt vagyok. Számomra érthetetlen, hogy az összes NAS teszt vagy cikk hozzászólásai között jön egy aktuális megmondóember és megváltja a világot: ez nem ér ennyir, feléből összerakok jobbat... stb. Itt az természetes, hogy a nagyobb cégek akik dollár vagy euro milliókat keresnek a termékeikkel hülyék és nem értenek hozzá, bezzek kicsiny hazánk fiai, na majd Ők megmutatják... Ez persze nem csak erre az eszközre igaz, mindenre, pl az összes apple hír ilyenekkel van tele... Én csak azt nem értem, hogy miért kéne hülyének éreznem magam attól, hogy NEKEM megfelel és megéri megvenni valamelyiket? Nem fogok építeni mert: nem értek hozzá, nincs rá időm, nincs hozzá kedvem és.... Meg fogok venni egy olyat ami kiszolgál, ráadásul én annyira hûlye vagyok, hogy egy drágább modellt fogok választani ami csomó számomra felesleges dolgot is tud, 3x annyiért mint amennyit ér... :W

    Természetesen aki épít annak elismerem a munkáját, tudását és ha neki úgy jó én elfogadom, nem akarom megtéríteni, ez mindenkinek a saját döntése! :R

    Most pl Hyena ajánlása és kis utánaplvasás után elkezdett komolyan érdekelni az Asustor is!

    [ Szerkesztve ]

    " Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

Új hozzászólás Aktív témák