Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz Zeki #7182 üzenetére

    Bekapcs/kikapcs és hideg van sztük így jó...hihi ez tetszett :))
    Klímásom mesélte, hogy 3 éve ki sem kapcsolta,télen azzal fűt,nem gázzal....persze amíg lehet,de mostanság nincsen nagyon hideg,hogy ne lehetne használni. Most cseréltette biztosítóval a Daikinra(vmi olcsóbb volt)

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • süti5

    őstag

    válasz Zeki #7182 üzenetére

    A telepítés nagyon sokat számít egyébként, és én is volt, hogy eléggé ráfáztam erre, de nem volt mondjuk tragikus.
    Utólag már látom, akkor mennyire kókány munkát végeztek az on/off szerelésekor, de persze örültem, hogy jön a hideg.
    Igen ám, csak ősz lett majd tél, és azt vettem észre, hogy valamiért nagyon fel kell tekernem a fűtést, és az a bazi nagy kazán hogy nem bírja kifűteni az új garzont. Álmomban sem gondoltam volna, hogy a konyhaszekrény felett/mögött kifúrt klímacsövek után b*sztak pur-habbal vagy bármi módon szigetelni, és jött be a lyukon a hideg. Fúrtak egy kb. 10 centis nagy lyukat, kivezették a csöveket aztán jóvan, én meg nem másztam fel mögénézni, kívülről meg nemigen látszott, hogy mekkora hézag maradt még ott, csak mikor hideg lett, egy idő után vettem észre, hogy valahonnan jön a hideg..... Ennyit a kókány telepítésről.

    Eközben windyék a negyedik klímát szerelték fel családi/baráti körben és mindenki elégedett, de ne írjam le, mert biztos hasznom van belőle :F Ilyen hangulat kezd kialakulni és ez se jó. Azért jönnek sokan a fórumra, hogy legyen egy jó klíma jó minőségben jó áron, kit lehet ajánlani mást, mint akit próbált már az ember?

Új hozzászólás Aktív témák