Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T 1000

    aktív tag

    válasz joysefke #37133 üzenetére

    A kültéri nekem az erkélyen van. Sajnos nem ventillátorral kifelé van felszerelve, hanem az erkély oldalába, sajnos csak így lehetett felszerelni. Amikor felszerelték és beindult, már akkor kérdeztem a szerelőt, hogy ez nem lesz ilyen hangos ugye? Megnyugtatott, hogy nem, körbe megy a gáz és elhalkul. Hát nem halkult, a kültéri szerintem hangos. Vettem alá rezgés csillapító bakot, nem segített. Átmeneti időszakban, illetve néha télen is használtam fűtésre. Leolvasztáskor felpörög és olyan hangosan búg, hogy konkrétan felébredtem rá éjszaka, még leelgedett redőny mellett is. A beltérivel nincs különösebb bajom, kivéve azt a tulajdonságot, hogy hűtéskor vízszintesbe állítja a terelőlapátot (ha lefelé állítod, egy idő után magától visszaállítja, állítólag más típus is ilyet csinál, de pl apósom Mideája nem!). Ez azért jó, mert én szemben alszok a klímával, direkt leállítom, hogy ne fújja rám (meg a néha velem alvó 4 éves kisfiamra), és többször arra keltem, hogy a klíma telibe fúj minket a hideg levegővel. Egy tüdőgyulladás meg két füllgyulladás után vettem ilyet , de engem mondjuk felb@sz, hogy egy klíma felülírja az én döntésemet. A távirányítóról meg azt tudom elmondani, hogy a tervezők vagy a kirugás előtt álltak, vagy totál másnaposak voltak, de a Daikinnál biztosan nem fejeltek bele a szakás hordóba a Mitsubisi távirányítóját látva, mert egy görbület nem sok, annyi nincs rajta, a 15 éves Samsung klímámnak fele ekkora, jobban kézre álló távirányítója volt. A készülék egyébként alap, vertikálisan csak manuálisan lehet állítani a légterelést, a tudása kb itt kimerül. Sem self clean, sem folow me, sem semmilyen funkciója nincs. Működni működik, menni megy, a hőmérsékletet pontosan tartja, de ez egy alap gép, ja és nincs rajta night vagy silent mód sem!!!

Új hozzászólás Aktív témák