Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lukxy1

    csendes tag

    válasz maxxenergie #22251 üzenetére

    Sziasztok!

    Midea Blanchez a Wifi adaptert csak bele kell dugni és minden további beállítás elvégezhető az appon keresztül? A youtubeon van róla kis videó, gondolom aszerint végig kell menni...?

  • Ombi5

    őstag

    válasz maxxenergie #22251 üzenetére

    Udv!

    Ez hol sikerult lealkudni ennyire,ha szabad lerdeznem? Wi-Fi modul jart hozza?

    [ Szerkesztve ]

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz maxxenergie #22251 üzenetére

    Sziasztok!

    Nos beszerelték a Midea klímát Pénteken. /Webklímától rendelve korábbi HSZ-ok/

    Rövid tapasztalatok :

    WEBKLÍMA cég :

    - Ajándék Wifinek se híre se hamva nem volt, még jó hogy észrevettem mert ebben a típusban már belül van
    a helye így nem is látni ha nincs benne szóval ezt meg kell nézni, nekem is azt tűnt fel, hogy USB stickre számítottam, de nem volt a csomagban.

    Szerelőt kérdeztem azt mondja szerinte benne van, fedő kinyit nincs így már ő telefonált, hogy nem volt a csomagban elvileg küldik a héten utólag szóval erre figyeljetek .....

    SZERELŐK :

    - 8-ra ígérték 9:30-ra meg is jöttek, de mondjuk az szimpi volt elsőre nem állt neki kamuzni egyből elnézést kért és megmondta frankón tegnap késő estig szerelt elaludt ... Ok - emberek ők is - Mondjuk egy telefon/SMS nem ártott volna, hogy ne üljek itt "készenlétben" másfél órát de OK.

    - Belehúztak mert mondta sok idejük nincs ha már késtek mert melózni megyek ... 2 óra alatt szerintem szépen felrakták, gipszelték a hézagokat kábelek kültéri is szépen felrakva.

    - Egyik szerelő mondjuk állandóan beszélt szerelés közben de ez gondolom ebben a szakmában nyáron normális... mondtam is neki nem irigyellek fél kézzel szerelni mert kihangosítót nem használ nem szereti... de ezért egy kicsit hátráltatta a dolgokat... másik meg a segédmunkása volt tehát nagyon kérdezni sem lehetett tőle, ha épp nem beszélt örültem hogy dolgozik két kézzel ... :C

    - Nekem még 49.900 Ft + Áfa volt mikor a Klímát megrendeltem de időközben már 54.900 Ft lett mert valaki kérdezte PÜ-ben és akkor láttam nőtt a szerelés ára.. Kíváncsi is voltam mivel fog számlázni, de ebben maradt a 49.900 Ft + ÁFA nem volt probléma ebből 63.500 Ft...

    Készülék nagyon csendes jól teszi a dolgát jól is néz ki (mellékes mondjuk egy panelban) egyenlőre semmi extrát nem tudok írni mondjuk még pár órát ment csak.

    Nagyok a légterek mert nincsenek zárható ajtók tehát egy légtér szinte a Nappali-Háló-Konyha 2M-es nyitott ajtó keretekkel cca. 45-50 NM így megizzad majd a kicsike, így most kint ITT Pesten 33 fok lakásban úgy hogy 1 órája meg ECO-ban 26-27 fok van. 1 órát ment TURBO üzemmódban úgy már 26 fok is volt már, csak visszavettem kisgyerek miatt eléggé nyomta alatta.

    Hát nagyjából ennyi egyenlőre.

    Két kérdés :

    - Teljesítményt befolyásolja, hogy a Kültéri és a beltéri között 1,5 M a csövezés tehát nem tették hosszabb csővel spirálba a kültéri mögé, vagy ennek csak a zaj miatt van jelentősége, hogy ne rezonáljon a beltéri a kültéri miatt .... hozzátenném még nem rezonált direkt figyeltem ... csak a kérdés van valami hátránya ezen kívül hogy viszonylag rövid a csövezés ... :F :R

    - Garancia 1+4 év kell valamit tenni a +4év miatt regisztrálni stb... vagy automatikus MIDEA-nál ha hivatalos szerelő jelen esetben Webklíma alvállalkozói szerelték a cuccot :F

    Hát ennyi egyenlőre ha lesz vmi még osztom. :K

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák