Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wrobi

    tag

    válasz tibibi #14194 üzenetére

    Igen, az a Gree Comfort is egy jó cucc. A wifit megoldani sem egy nagy kaland és akkor már más infrás eszközöket is tudsz távolról abajgatni. :)
    Én a Smart-ot most igen jó áron kaptam, így ezt választottam.

    Nálam sajnos más fűtési opció nincsen, így olyan klíma kellett, ami elvileg képes végigfűteni a telet. Persze berakok majd kiegészítőnek vmi fűtőpanelt.
    De ha netán -10 alá megy a hőmérséklet, nálam akkor is kell működnie a klímának.

    A fűtésre optimalizáltak közül meg azért a U-Crown tetszett, mert tetszett, :DDD Egyrészt.
    Másrészt meg olvastam valahol, hogy a Gree tavaly a legnagyobbat a Szaúd-arábiai piacon kaszálta.
    Gondolom többek között a U-Crown-nal. Egy klíma ami képes -30 és +52 fok között is a kívánt hőmérsékletet nyújtani, az azért tud valamit.

    Az esztétikum az meg egy szubjektív dolog. Nem vagyok ilyen szempontból egy ultra igényes ember. Sőt! Legtöbb esetben a funkcionalitást többre becsülöm.
    De! Egy nem tetsző gardróbszekrényt simán kidobok és veszek újat (vagy 30-ért a jófogásról egy pofásat :) ). Ha a vásárolt lakásban a szoba színe nem testszik, aprópénzből átfestem. A klíma beltérijét viszont évekig bámulni fogom.
    Ezért a funkcionalitás mellett nekem az is szempont volt, hogy tetsszen.
    No nem a Gree Smart beltérije tetszett legjobban, de a szebbet (és egyben jobbat) most nem tudtam/akartam megfizetni.
    Nekem ez volt az arany középút.

    Ha kifűti a kis lakást, nem hibásodik meg és nem eszi le a gatyámat, én már elégedett leszek. :K

Új hozzászólás Aktív témák