Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

  • Switch-re is befut a Darkest Dungeon 2

    gp A PlayStation kiadások mellett a Nintendo konzoljára is elérhető lesz jövő hónapban az új kiadás.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leslie67

    tag

    válasz EQMontoya #12384 üzenetére

    "Van baj"

    Szerinted mi lesz hatákonyabb, egy klímát csutkán hajtani, hogy a szomszédos két helyiségben is élhető idő legyen, vagy 2-3 klímával kényelmesen lehűteni a dolgot?
    Számosítsunk(nem fogok gagyi klímát írni, de közép minőséget és árat igen). http://www.szegedklima.hu/klima/daikin/
    A legolcsóbb Daikin 182.651 Ft. 2 klíma esetén 365.302 Ft 3 klíma esetén 547.953 Ft.
    Erre jön a szerelési költség ami átlagosan 50e Ft/klíma. Három klíma esetén ez 697. 953 Ft-ba kerülne egy 3 szobás lakásba ...
    Szerinted melyik a költség kímélőbb arra a pár napra, amikor nagyon szükséges hűteni?

    Majd azt is elmeséled nekem, hogy egy fűtőtesttel be tudom fűteni az egész lakást télen? :)
    Mert ha ez klímával működik, akkor logikusan fűtésnél is működnie kellene.

    Sosem mondtam, hogy egy fűtő testtel ki lehet fűteni egy épületet! Nem is lehetne mert az ajtók feletti falazati rész erősen akadályozza az áramlást. Ha kibontanád az ajtók feletti részeket, (te is) rájönnél, hogy mennyi meleg tud eljutni más helyiségekbe is ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák